Reference na zprostředkování referenčních čísel do Íránu

Tady si můžete přečíst všechny naše reference, které jsme získali za zprostředkování referenčních čísel do Íránu. Jsme na to zkrátka jedničky :-)

Výborná komunikace, absolutní Jurkovo servis, žádná překážka. Tudíž maximální spokojenost a nemůžu jinak než doporučit a poděkovat..

Radim Halász

Doporučuji, rychlé vyřízení v dohodnuté době a za bezkonkurenční cenu.

Bohumil Kopřiva

Určitě bych doporučil zařizovat referenční čísla a víza, případně i letenky a jiné služby přes českou agenturu. Referenční číslo po nás vyžadovali při odletu z Mnichova, a ani v Teheránu se na vízové přepážce netvářili, že by bylo zbytečné.

Aleš Gill

Rychlé jednáni kluků, osobní profesionální přístup, určitě mohu doporučit. Referenční číslo zařídili bez nervů a stresu.

Jiří Krömer

Přidělení referenčního čísla bylo bleskové po připsání poplatku na účet (za ty peníze aby ne). Komunikace pružná. Není k tomu co dodat.

Pavel Stanke

Rychlá a efektivní komunikace, 100% spokojenost.

Přemysl Pavlošek

Vše proběhlo jednoduše, jasně a rychle. Naprostá spokojenost.

Jakub H.

Velmi doporučuji, rychlá komunikace a suprové jednání. Vízum jsme dostali naprosto bez problému :)))

Radka Tarabová

Vyřízení referenčního čísla proběhlo rychle a naprosto bez problémů. Mohu jen doporučit.

Jan Šváb

Přehledné vyplnění formuláře, bezproblemová komunikace, rychlé získání referenčního kódu (8 dní) při garantování 10 dní. Agenturu Zirhamia určitě doporučuju!

Branislav Hrubsa

Vstřícný přístup a rychlé jednání. Byť jsme vše zařizovali na poslední chvíli, referenční čísla jsme včas dostali. Doporučuji. Mimochodem tyto čísla byla to, co úředníky na letišti v Teheránu zajímalo. Vízum jsme tak dostali během 10 minut.

Libor Jelen

Naprostá spokojenost. Víza do deseti dnů, Vaše odezva vždy promptní. Děkuji.

Richard M.

Se zprostředkováním referenčního čísla jsme byli naprosto spokojeni. I přesto, že jsme o něj žádali před Vánocemi, vše se stihlo v termínu. Děkujeme. Doporučuji ostatním!

Jana Vavřincová

Děkuji, vše bylo v pořádku. Žádný problém s vízem. Na letišti po zaplacení 50 Euro bylo během minuty uděleno vízum. Doporučuji!

Pavel Klement

Kdo chce jistotu a pohodlí, těm lze jen doporučit.

Petr Kotrlík

Přes Zirhamii jsme si vyřizovali referenční čísla, překvapila mne velmi mile především rychlost, jakou Zirhamia reagovala a příjemné jednání. Doporučuji!

Kateřina Kulichová

Příjemná komunikace, rychlé reakce, spolehlivost a osobní přístup.

Petr Koňata

Perfektní informace, rychlost a spolehlivost. Dozvíte se více, než na kterémkoli cestovatelském webu!

Bohumír Krampera

Děkujeme za osobní, vstřícný a profesionální přístup kolektivu Zirhamie.

Pavel Sklenička

Rychlé a spolehlivé jednání při žádosti o referenční číslo potřebné k íránskému vízu.

Pavel Němeček

Skvělý a rychlý servis, příjemná spolupráce. Zařizovali jsme si s přítelem referenční čísla na vízum do Íránu a vše šlo skvěle. Doporučujeme!

Monika Jiroutová

Snadné získání referenčního čísla, pak ale nečinnost ambasády v Praze. S referenčním číslem absolutně bezproblémové získání víza na letišti v Teheránu.

Petr Fridrich

Všechno proběhlo přesně tak, jak má, vřele doporučuji všem žadatelům o vízum do Íránu.

Jiří Smitka

Komunikace se Zirhamií byla přátelská, rychlá a bezproblémová. Vyřízení proběhlo bez problémů.

Jaroslav Málek

Zirhamii rozhodně doporučuji všem cestovatelům do Íránu, kteří se rozhodnou zařídit si vízum ještě v ČR. Vše proběhlo bez jakýchkoliv problémů a veškerá komunikace byla vedena v přátelském a férovém duchu. Zirhamie na mě udělala velký dojem a pokud bude možnost, určitě jejich služeb znovu využiji.

Štěpán Mikeš

Zirhamii bych určitě doporučil. Vcelku rychlé jednání a hlavně ochotná vysvětlení.

Karel Mocek

Se zprostředkováním referenčního čísla jsme byli naprosto spokojeni. I přesto, že jsme o něj žádali před Vánocemi, vše se stihlo v termínu. Děkujeme.

Suchanovi

Nic iné ako maximalné odporučanie. Super přístup, ochota a hlavně rychlost. Ďakujem.

Stanislav Bilas

Vše proběhlo hladce a bez problému. Plně doporučuji.

David Leitermann

Ano, doporučuji! Vše proběhlo v naprostém pořádku.

Karel Bárta

Všechno proběhlo hladce a k naprosté spokojenosti. Pokud někdo potřebuje referenční číslo pro íránské vízum, je na správném místě.

Jiří Vandas

Zirhamii doporučuji všem, kteří ocení profesionální a rychlý servis. Informace na webu ohledně termínů vyřízení referenčního čísla odpovídají skutečnosti. Mohu jen doporučit.

Radovan Jansa

Jednání Zirhamie v oblasti zařizování víza bylo skvělé, všechno proběhlo naprosto bezvadně a spolehlivě. Všechny mé dotazy byly dopředu zodpovězeny. Můžu jen doporučit, děkuji!

Izabela N.

Děkuji, vše bylo v pořádku. Žádný problém s vízem. Na letišti po zaplacení 50 Euro bylo během minuty uděleno vízum. Doporučuji!

Pavel Klement

Perfektní přístup, Zirhamia mi pomohla i v nestandardní situaci, kdy velvyslanectví nejel web a nešlo stáhnout formulář.

Martin Cígler

Dobrý servis, doporučuju.

David Těšínský

Píši z Tehránu, což znamená, že referenční číslo bez problému došlo, a to v kratší době, než jsem čekal. Čili lze tento servis doporučit.

Radek

Využili sme služby Zirhamie pri žiadaní o referenčné čísla pre vstup do Iránu. Do štyroch dní sme mali dokumenty v inboxoch. Excelentný servis.

Vladimír Otrísal

Vše proběhlo rychle a bez problémů. Doporučuji.

Adam Brázda

Upřímné, korektní jednání. Doporučuji i jsem při vyřizování samotného víza na ambasádě doporučil :-)

Petr Svoboda