Reference na zprostředkování referenčních čísel do Íránu

Tady si můžete přečíst všechny naše reference, které jsme získali za zprostředkování referenčních čísel do Íránu. Jsme na to zkrátka jedničky :-)

Ráda bych se podělila o svou velmi příjemnou zkušenost s cestovní agenturou Zirhamia. Každý, kdo si zřizuje víza do méně obvyklých destinací, či na delší dobu jistě ví, jak únavným se tento proces může stát. Po předchozích zkušenostech neustálého běhání, pátrání a zmatených informací z ostatních zdrojů mi doporučená cestovní agentura Zirhamia vyřídila můj požadavek rychle a bez složitých otázek, formulářů a postupů. Navíc komunikace probíhala příjemně, avšak rychle a efektivně, což považuji v dnešní době za poměrně vzácnost :-). Doporučuji všem, kteří potřebují pomoci vyřídit své záležitosti rychle a efektivně, prostě tak, jako normální lidé :-).

Soňa Štastná

Vše proběhlo hladce a bez problému. Plně doporučuji.

David Leitermann

Doporučuji, rychlé vyřízení v dohodnuté době a za bezkonkurenční cenu.

Bohumil Kopřiva

Perfektní přístup, Zirhamia mi pomohla i v nestandardní situaci, kdy velvyslanectví nejel web a nešlo stáhnout formulář.

Martin Cígler

Výborná komunikace, absolutní Jurkovo servis, žádná překážka. Tudíž maximální spokojenost a nemůžu jinak než doporučit a poděkovat..

Radim Halász

Dobrý servis, doporučuju.

David Těšínský

Ano, doporučuji! Vše proběhlo v naprostém pořádku.

Karel Bárta

Příjemná komunikace, rychlé reakce, spolehlivost a osobní přístup.

Petr Koňata

Se zprostředkováním referenčního čísla jsme byli naprosto spokojeni. I přesto, že jsme o něj žádali před Vánocemi, vše se stihlo v termínu. Děkujeme. Doporučuji ostatním!

Jana Vavřincová

Rychlé a spolehlivé jednání při žádosti o referenční číslo potřebné k íránskému vízu.

Pavel Němeček

Zirhamii doporučuji všem, kteří ocení profesionální a rychlý servis. Informace na webu ohledně termínů vyřízení referenčního čísla odpovídají skutečnosti. Mohu jen doporučit.

Radovan Jansa

Vstřícný přístup a rychlé jednání. Byť jsme vše zařizovali na poslední chvíli, referenční čísla jsme včas dostali. Doporučuji. Mimochodem tyto čísla byla to, co úředníky na letišti v Teheránu zajímalo. Vízum jsme tak dostali během 10 minut.

Libor Jelen

Velmi doporučuji, rychlá komunikace a suprové jednání. Vízum jsme dostali naprosto bez problému :)))

Radka Tarabová

Nic iné ako maximalné odporučanie. Super přístup, ochota a hlavně rychlost. Ďakujem.

Stanislav Bilas

Vše proběhlo rychle a bez problémů. Doporučuji.

Adam Brázda

Skvělý a rychlý servis, příjemná spolupráce. Zařizovali jsme si s přítelem referenční čísla na vízum do Íránu a vše šlo skvěle. Doporučujeme!

Monika Jiroutová

Rychlé jednáni kluků, osobní profesionální přístup, určitě mohu doporučit. Referenční číslo zařídili bez nervů a stresu.

Jiří Krömer

Zirhamii rozhodně doporučuji všem cestovatelům do Íránu, kteří se rozhodnou zařídit si vízum ještě v ČR. Vše proběhlo bez jakýchkoliv problémů a veškerá komunikace byla vedena v přátelském a férovém duchu. Zirhamie na mě udělala velký dojem a pokud bude možnost, určitě jejich služeb znovu využiji.

Štěpán Mikeš

Velice solidní a férová agentura pro zajištění referenčního čísla do Íránu. Vše proběhlo v naprosté spokojenosti, číslo jsem obdržel o pár dní dříve, než jsem očekával a o celém průběhu byl informován mailem. Urcitě doporučuji dalším zájemcům.

Martin Bitman

Jednání Zirhamie v oblasti zařizování víza bylo skvělé, všechno proběhlo naprosto bezvadně a spolehlivě. Všechny mé dotazy byly dopředu zodpovězeny. Můžu jen doporučit, děkuji!

Izabela N.

Vše proběhlo jednoduše, jasně a rychle. Naprostá spokojenost.

Jakub H.

Vyřízení referenčního čísla proběhlo rychle a naprosto bez problémů. Mohu jen doporučit.

Jan Šváb

Se zprostředkováním referenčního čísla jsme byli naprosto spokojeni. I přesto, že jsme o něj žádali před Vánocemi, vše se stihlo v termínu. Děkujeme.

Suchanovi

Přidělení referenčního čísla bylo bleskové po připsání poplatku na účet (za ty peníze aby ne). Komunikace pružná. Není k tomu co dodat.

Pavel Stanke

Zirhamii bych určitě doporučil. Vcelku rychlé jednání a hlavně ochotná vysvětlení.

Karel Mocek

Rychlá odezva, vše funguje bez problémů, výborná podpora a rady.

Patrik K.

Všechno proběhlo hladce a k naprosté spokojenosti. Pokud někdo potřebuje referenční číslo pro íránské vízum, je na správném místě.

Jiří Vandas

Referenční číslo jsem získal naprosto bez problemů, a hlavně za velmi dobrou cenu.

David Pokorný

Pro zprostředkování referenčního čísla jsem si náhodně vybrala tuto agenturu a udělala jsem velice dobře. Vše proběhlo rychle, jednoduše a hlavně dobře, tudíž jsem maximálně spokojená. V této agentuře jsou lidé na svých místech – děkujeme.

Marie Bílá

Děkuji, vše bylo v pořádku. Žádný problém s vízem. Na letišti po zaplacení 50 Euro bylo během minuty uděleno vízum. Doporučuji!

Pavel Klement

Snadné získání referenčního čísla, pak ale nečinnost ambasády v Praze. S referenčním číslem absolutně bezproblémové získání víza na letišti v Teheránu.

Petr Fridrich

Děkuji, vše bylo v pořádku. Žádný problém s vízem. Na letišti po zaplacení 50 Euro bylo během minuty uděleno vízum. Doporučuji!

Pavel Klement

Děkujeme za osobní, vstřícný a profesionální přístup kolektivu Zirhamie.

Pavel Sklenička

Přes Zirhamii jsme si vyřizovali referenční čísla, překvapila mne velmi mile především rychlost, jakou Zirhamia reagovala a příjemné jednání. Doporučuji!

Kateřina Kulichová

Kdo chce jistotu a pohodlí, těm lze jen doporučit.

Petr Kotrlík

Využili sme služby Zirhamie pri žiadaní o referenčné čísla pre vstup do Iránu. Do štyroch dní sme mali dokumenty v inboxoch. Excelentný servis.

Vladimír Otrísal

Rychlá a efektivní komunikace, 100% spokojenost.

Přemysl Pavlošek

Naprostá spokojenost. Víza do deseti dnů, Vaše odezva vždy promptní. Děkuji.

Richard M.

Perfektní informace, rychlost a spolehlivost. Dozvíte se více, než na kterémkoli cestovatelském webu!

Bohumír Krampera

Upřímné, korektní jednání. Doporučuji i jsem při vyřizování samotného víza na ambasádě doporučil :-)

Petr Svoboda