Spolupráce se Zirhamií

Začali jsme ve dvou – Jurek a Johnny – a už jsme se stihli o něco rozrůst. Zajímavým formám spolupráce se rozhodně nebráníme.

Průvodcování

Postupně se k nám přidávají další dobrodružní průvodci, kteří vedou své expedice pod hlavičkou Zirhamie. Podle získaných referencí je vidět, že to děláme opravdu dobře a že se lidem náš dobrodružný styl průvodcování líbí.

Pruvodci ZirhamiaŠikovných lidí není nikdy dost, a proto se nebráníme dalšímu rozšiřování našeho týmu. To by mohlo nastat během roku 2016.

Jsou pro nás důležité dvě věci:

  1. cestovatelské zkušenosti a styl cestování
  2. osobní vlastnosti a jak si vzájemně „sedneme“

 

Cestuješ opravdu nízkorozpočtově, máš bohaté zkušenosti s cestováním na vlastní pěst, vyhledáváš dobrodružství, umíš improvizovat, jsi zodpovědný(á), přátelský(á) a dobře vycházíš s lidmi? Pak jsi s největší pravděpodobností splnil(a) první předpoklad. Zda splňuješ i ten druhý zjistíme během osobního setkání :-)

 

Ostatní formy spolupráce

Rádi bychom se dostali do povědomí více lidí a velmi oceníme spolupráci vedoucí k rozvoji v tomto směru. Píšeš do časopisů, novin, internetových magazínů nebo svůj blog a hlavním tématem je cestování? Pak od Tebe rádi uslyšíme.

Možná Tě napadne i jiná forma spolupráce, která bude přínosná pro všechny. Jen to zkus. Kreativitě se meze nekladou 😉