Ve spolupráci s penzionem a vinným sklepem U tří růží na Vrbici na jižní Moravě (www.u3ruzi.cz) jsme připravili 3 denní kvalitní kurz degustace vína pod vedením profesionálního someliéra a degustátora. Kurz je díky svému termínu a ceně určen primárně vysokoškolským studentům, nicméně se ho může zúčastnit jakýkoliv zájemce o víno. Jedná se opravdu o intenzivní kurz degustace vína (nikoliv pití), neboť během 3 dnů ochutnáte pod dohledem someliéra nespočet vzorků v různých vinných sklepech na Vrbici.

Termín: 15. – 18. září 2015 (úterý večer – pátek poledne)
Cena kurzu: 1990 Kč pro studenty s platnou ISIC/ALIVE kartou, 2490 Kč pro všechny ostatní (díky této exkluzivní ceně se na tento kurz již nevztahují naše expediční slevy)
Minimální počet účastníků: 14
Uzávěrka přihlášek: 31. 7. 2015
Nezávazně přihlásit

 

 

 

Vrbice víno

Program kurzu degustace vína

  • 2 x řízená degustace s výukou a návštěvou vinného sklepa
  • 2 x degustace s návštěvou a výkladem středně velkých vinařství přímo na Vrbici
  • 1 x otevřené sklepy – návštěva 5 sklepů s výkladem a degustací během jednoho odpoledne, večera a noci

Každý účastník kurzu obrží materiály pro orientaci v pojmech a pro poznámky. Bude se vyučovat teorie i praxe. Na konci kurzu účastníci absolvují test a pokud budou úspěšní, získají certifikát.

Co účastník kurzem získá?

  • poměrně dobrou orientaci ve vínu a ve všem co s vínem souvisí
  • příjemně strávený čas v krásném prostředí na jižní Moravě
  • nové kamarády

Vrbice ubytování

Ubytování a strava

Ubytování U tří růží a stravování ve formě plné penze je zajištěno po celou dobu kurzu a vychází na 2 000 Kč na osobu (není tedy zahrnuto v ceně za kurz). Částku zaplatíte až přijedete na místo konání kurzu. Podobně jako při našich expedicích se očekává, že pokoje budou sdíleny mezi účastníky kurzu. Pro úplnost informací, ubytování U 3 růží nabízí ubytování pro celkem 23 osob ve:

  • 2 lůžkových pokojích v přízemí (vlastní sociální zařízení, společná kuchyňka)
  • 2 – 4 lůžkových apartmánech v podkroví (vlastní sociální zařízení, vlastní kuchyňka)

Stravování bude účastníkům poskytnuto ve formě 3 x bufetové snídaně, 2 x oběda a 3x večeře.

Doprava

Dopravu na místo konání kurzu degustace vína tj. U tří růží, Vrbice 456, jižní Morava, ČR 🙂 je povinnen si zařídit každý účastník sám. Nicméně, před konáním kurzu se mohou účastníci společně dohodnout na jisté formě spolujízdy. V některých případech by vás mohl pořadatel kurzu vyzvednout autem po příjezdu do nejbližšího okolí Vrbice (rádius 10 km) 🙂

Celkové náklady tohoto degustačního kurzu nabítého programem, vzděláváním ale i zábavou očekávejte na 4 až 5 000 Kč.

Vrbice