Russia Grunge Flag od Nicolas Raymond / CC BY 3.0

Russia Grunge Flag od Nicolas Raymond / CC BY 3.0

Před jakoukoliv turistickou cestou do Ruska musí mít občané České a Slovenské republiky vízum do Ruska. Nezbytným dokumentem, který se přikládá k samotné žádosti o vízum do Ruska je turistický voucher, které se oficiálně jmenuje Potvrzení o přijetí zahraničního turisty. Tento voucher může být vydán pouze ruskou cestovní agenturou, která je zaregistrována ve federálním registru touroperátorů.  Pomocí našeho ruského partnera tento turistický voucher do Ruska zařídíme pro vás standardně do 24 hodin od přijetí platby, ale pokud potřebujete jednat rychle, zavolejte nám a voucher zajistíme do 5 minut bez přirážky.

Jak následně získat turistické vízum do Ruska svépomocí tj. za co nejlevnější peníz vám poradíme zde.

Pokud si přejete získat vízum do Ruska bez starostí a z pohodlí domova, podívejte si na nabídku ruského víza na klíč.

Pokud cestujete pouze do Kaliningradu nebo Petrohradu, můžete zažádat o elektronické vízum do Ruska.

 

Vízové informace byly aktualizovány k 13. 1. 2022. Doporučujeme si však ještě ověřit podmínky vstupu do země týkající se COVID19 tj. například nutnost očkování, PCR testu atd.

 

Proč využít náš vízový servis?

 • máme skvělé reference od klientů, kterým jsme s vízy v minulosti pomáhali (přes 3 000)
 • naše ceny jsou férové a v naprosté většině nejnižší na českém i mezinárodním trhu
 • neriskujete, že vaše vízová žádost bude zamítnuta – máme dlouholeté zkušenosti, v cestování i ve vízech se vyznáme. Jednoduše víme, na co si dát pozor. Všechny žádosti pečlivě kontrolujeme, proto nabízíme garanci úspěchu.
 • neriskujete zneužití vašich osobních údajů – některé cestovní agentury nabízejí víza či podstatné vízové dokumenty za směšně nízkou cenu, avšak vaše osobní údaje směle prodávají. My toto neděláme. Navíc, po vyřízení víza vaše osobní údaje kompletně mažeme.

 

Cena turistického voucheru

Rádi vám pomůžeme se zařízením turistického voucheru, který je povinným dokumentem pro žádost turistické vízum do Ruska.  Cena turistického voucheru je pouze:

 • 450 Kč  – pro standardní turistické vízum o maximální délce pobytu v Rusku 30 dní (jeden vstup nebo dva vstupy)

Dodání voucheru garantujeme do 1 pracovního dne od přijetí platby na náš účet, ale po telefonické dohodě můžeme vystavit voucher do 5 minut. Na zprostředkování turistického voucheru do Ruska se nevztahují naše slevy.

Garance nejnižší ceny – pokud najdete v Česku nižší cenu za voucher než je naše, ozvěte se! Chceme nabízet voucher za nejnižší cenu! 🙂

Pokud máte zájem o jiná ruská pozvání pro jiný typ víz, např. služební, obchodní atd., prosíme o kontakt.

 

Jak postupovat?Turistický voucher do Ruska

 1. Vyplnit a odeslat objednávku turistického voucheru do Ruska kliknutím na tlačítko níže. Vyplnění nezabere déle než 2 minuty a formulář je celý v češtině.
 2. Po přijetí žádosti vás automatickým emailem vyzveme k zaplacení  poplatku za turistický voucher do Ruska. Naše vouchery jsou samozřejmě ruskými konsuláty běžně akceptovány a kdyby náhodou nastaly potíže, turistický voucher upravíme zdarma tak, aby vyhovoval rychle měnícím se byrokratickým, někdy neoficiálním, požadavkům ruské strany.
 3. Do 24 hodin od přijetí platby Vám emailem pošleme turistický voucher do Ruska v souboru *.pdf.
 4. Dokument si vytiskněte a předložíte společně s žádostí o ruské vízum.  V žádosti o ruské vízum (vízovém dotazníku) uvedete dva podstatné údaje z turistického voucheru:
  • číslo voucheru (tzv. Confirmation Number) rusky ПОДТВЕРЖДЕНИЕ
  • název, adresu a registrační číslo ruské zvací organizace (tzv. Reference Number) např. Multi Visa Service, 123181, Moscow, st. Isakovsky, 24, bldg. 1, Reference number: РТО 012925″.

Manuál jak získat ruské vízum svépomocí naleznete zde.

 

 

Aktuální informace k získání ruských víz jsou dostupné na stránkách ruské ambasády:

Ruská ambasáda

Reference

Přečtěte si spokojené ohlasy na náš vízový servis od našich klientů.

 

Příjemná komunikace, rychlé reakce, spolehlivost a osobní přístup.

Petr Koňata

Velmi doporučuji, rychlá komunikace a suprové jednání. Vízum jsme dostali naprosto bez problému :)))

Radka Tarabová

Rychlá odezva, vše funguje bez problémů, výborná podpora a rady.

Patrik K.

Přehledné vyplnění formuláře, bezproblemová komunikace, rychlé získání referenčního kódu (8 dní) při garantování 10 dní. Agenturu Zirhamia určitě doporučuju!

Branislav Hrubsa

Zirhamii doporučuji všem, kteří ocení profesionální a rychlý servis. Informace na webu ohledně termínů vyřízení referenčního čísla odpovídají skutečnosti. Mohu jen doporučit.

Radovan Jansa