Vízum do Egypta

Egypt

Egypt Grunge Flag od Nicolas Raymond / CC BY 3.0

Vízum do Egypta potřebuje každý občan České či Slovenské republiky, který se do této země (s výjimkou Synajského poloostrova) chystá vycestovat. Od roku 2017 existuje možnost vyřídit si vízum online tzv. E- vízum, které je třeba mít již zařízené před samotnou cestou do Egypta. Nabízíme možnost získat tento druh víza do Egypta, protože se jedná o nejjednodušší a nejkomfortnější variantu. Jsme jediná agentura v Čechách, která vám toto E- vízum do Egypta zařídí.
Pokud byste si přáli získat reálné vízum do pasu, musíte se obrátit na velvyslanectví Egypta. Na vybraných letištích lze rovněž získat příletové vízum, nicméně, pokud nechcete na místě bojovat s různými podvody delegátů cestovních kanceláří a egyptských celníků, tuto možnost spíše nedoporučujeme. Také se obecně předpokládá a svět udává trend, že všechny příletová víza se  časem nahradí online vízy.

 

Rychlá fakta o online E- vízu do Egypta

 • je třeba ho získat před samotnou cestou do Egypta a tištěnou verzi si vzít s sebou
 • platí 90 dní od vydání, tj. máte 90 dní, abyste do Egypta vstoupili
 • musí se zařizovat minimálně 7 pracovních dní před plánovaným příletem do Egypta
 • opravňuje k 1 vstupu a k pobytu v Egyptě v maximální délce pobytu 30 dní
 • pouze pro účely turistiky a dovolené, nikoliv obchod či zaměstnání
 • potřebujete platný cestovní pas s dobou platnosti minimálně 6 měsíců od data vstupu
 • cena našeho E- víza do Egypta je konečná tj. nic dalšího se na hranicích neplatí
 • pro cesty do sinajských resortů Šarm aš-Šajch, Nuwejba, Dahab či Taba v délce pobytu do 14 dní, víza nepotřebujete (na hranicích dostanete do pasu razítko Sinai Only). Pokud byste však chtěli Synaj opustit např. v rámci jednodenního výletu do Káhiry apod., vízum potřebujete.

 

Cena e-víza do Egypta

Rádi vám pomůžeme se zprostředkováním víza do Egypta. Cena e-víza včetně našeho poplatku za zprostředkování:

 • 900 Kč  – turistické  online vízum do Egypta (platnost 90 dní, maximální délka pobytu 30 dní)

Vyřízení garantujeme v době 5 pracovních dní od přijetí platby na náš účet. Na zprostředkování E- víza do Egypta se nevztahují naše slevy.

 

Jak postupovat

 1. Vyplnit a odeslat objednávku našeho e- víza do Egypta kliknutím na tlačítko níže. Vyplnění nezabere déle než 5 minut a formulář je celý v češtině. Budete potřebovat kvalitní scan vašeho pasu.
 2. Po přijetí žádosti vás automatickým emailem vyzveme k zaplacení nevratného poplatku za zprostředkování e- víza do Egypta (aneb nemůžeme brát zodpovědnost za zamítnutí vaší žádosti).
 3. Po tom, co obdržíme peníze na účet, zkontrolovanou žádost podáme a zaplatíme. Do 5 pracovních dní vám její výsledek (schválení či zamítnutí) spolu s dokladem o jejím zaplacení pošleme e-mailem.
 4. Dokument s E – vízem do Egypta si vytisknete, vemete s sebou a předložíte při odbavení letišti a pak po příletu do Egypta nebo na jiném hraničním přechodu. Vítejte v Egyptě.

 

Závazně objednat E- vízum do Egypta

Objednat e-vízum do Egypta

 

Prostudujte Často kladené otázky o E- vízu do Egypta a pokud zde na svoji otázku nenaleznete odpověď, informujte se na e-mailu viza@zirhamia.cz.

Reference

Přečtěte si spokojené ohlasy na náš vízový servis od našich klientů.

Rychlá odezva, vše funguje bez problémů, výborná podpora a rady.

Patrik K.

Výborná komunikace, absolutní Jurkovo servis, žádná překážka. Tudíž maximální spokojenost a nemůžu jinak než doporučit a poděkovat..

Radim Halász

Děkujeme za osobní, vstřícný a profesionální přístup kolektivu Zirhamie.

Pavel Sklenička

Děkuji, vše bylo v pořádku. Žádný problém s vízem. Na letišti po zaplacení 50 Euro bylo během minuty uděleno vízum. Doporučuji!

Pavel Klement

Využili sme služby Zirhamie pri žiadaní o referenčné čísla pre vstup do Iránu. Do štyroch dní sme mali dokumenty v inboxoch. Excelentný servis.

Vladimír Otrísal