Egypt

Egypt Grunge Flag od Nicolas Raymond / CC BY 3.0

Vízum do Egypta potřebuje každý občan České či Slovenské republiky, který se do této země (s výjimkou Synajského poloostrova) chystá vycestovat. Od roku 2017 existuje možnost vyřídit si vízum online tzv. E- vízum, které je třeba mít již zařízené před samotnou cestou do Egypta. Nabízíme možnost získat tento druh víza do Egypta, protože se jedná o nejjednodušší a nejkomfortnější variantu. Jsme jediná agentura v Čechách, která vám toto E- vízum do Egypta zařídí.
Pokud byste si přáli získat reálné vízum do pasu, musíte se obrátit na velvyslanectví Egypta. Na vybraných letištích lze rovněž získat příletové vízum, nicméně, pokud nechcete na místě bojovat s různými podvody delegátů cestovních kanceláří a egyptských celníků, tuto možnost spíše nedoporučujeme. Také se obecně předpokládá a svět udává trend, že všechny příletová víza se  časem nahradí online vízy.

 

Rychlá fakta o online E- vízu do Egypta

 • je třeba ho získat před samotnou cestou do Egypta a tištěnou verzi si vzít s sebou
 • platí 90 dní od vydání, tj. máte 90 dní, abyste do Egypta vstoupili
 • musí se zařizovat minimálně 7 pracovních dní před plánovaným příletem do Egypta
 • opravňuje k 1 vstupu a k pobytu v Egyptě v maximální délce pobytu 30 dní
 • pouze pro účely turistiky a dovolené, nikoliv obchod či zaměstnání
 • potřebujete platný cestovní pas s dobou platnosti minimálně 6 měsíců od data vstupu
 • cena našeho E- víza do Egypta je konečná tj. nic dalšího se na hranicích neplatí
 • pro cesty do sinajských resortů Šarm aš-Šajch, Nuwejba, Dahab či Taba v délce pobytu do 14 dní, víza nepotřebujete (na hranicích dostanete do pasu razítko Sinai Only). Pokud byste však chtěli Synaj opustit např. v rámci jednodenního výletu do Káhiry apod., vízum potřebujete.
Informace jsou aktuální. Datum aktualizace 10. 12. 2023.

Proč využít náš vízový servis?

 • máme skvělé reference od klientů, kterým jsme s vízy v minulosti pomáhali (přes 3 000)
 • naše ceny jsou férové a v naprosté většině nejnižší na českém i mezinárodním trhu
 • neriskujete, že vaše vízová žádost bude zamítnuta – máme dlouholeté zkušenosti, v cestování i ve vízech se vyznáme. Jednoduše víme, na co si dát pozor. Všechny žádosti pečlivě kontrolujeme, proto nabízíme garanci úspěchu. Nezískáte-li od nás požadované vízum, celou zaslanou částku vám vrátíme zpět na účet.
 • neriskujete zneužití své platební karty, pokud si o vízum zažádáte sami (ať už na oficiálních stránkách nebo těch podvodných, které se tváří jako oficiální)
 • neriskujete zneužití vašich osobních údajů – některé cestovní agentury nabízejí víza za směšně nízkou cenu, avšak vaše osobní údaje směle prodávají. My toto neděláme. Navíc, po vyřízení víza vaše osobní údaje kompletně mažeme.

 

Cena e-víza do Egypta

Rádi vám pomůžeme se zprostředkováním víza do Egypta. Cena e-víza včetně našeho poplatku za zprostředkování:

 • 1000 Kč  – turistické  online vízum do Egypta (platnost 90 dní, maximální délka pobytu 30 dní)

Snažíme se vyřídit e-vízum do Egypta do 5 pracovních dní od přijetí platby na náš účet. Na zprostředkování E- víza do Egypta se nevztahují naše slevy.

 

Jak postupovat

 1. Vyplnit a odeslat objednávku našeho e- víza do Egypta kliknutím na tlačítko níže. Vyplnění nezabere déle než 5 minut a formulář je celý v češtině. Budete potřebovat kvalitní scan vašeho pasu.
 2. Po přijetí žádosti vás automatickým emailem vyzveme k zaplacení poplatku za e- vízum do Egypta a jeho zprostředkování.
 3. Po tom, co obdržíme peníze na účet, zkontrolovanou žádost podáme a zaplatíme. Do 5 pracovních dní vám její výsledek (schválení či zamítnutí) spolu s dokladem o jejím zaplacení pošleme e-mailem.
 4. Dokument s E – vízem do Egypta si vytisknete, vemete s sebou a předložíte při odbavení letišti a pak po příletu do Egypta nebo na jiném hraničním přechodu. Vítejte v Egyptě.

 

Závazně objednat E- vízum do Egypta

Objednat e-vízum do Egypta

 

Prostudujte Často kladené otázky o E- vízu do Egypta a pokud zde na svoji otázku nenaleznete odpověď, informujte se na e-mailu viza@zirhamia.cz.

Reference

Přečtěte si spokojené ohlasy na náš vízový servis od našich klientů.

Ráda bych se podělila o svou velmi příjemnou zkušenost s cestovní agenturou Zirhamia. Každý, kdo si zřizuje víza do méně obvyklých destinací, či na delší dobu jistě ví, jak únavným se tento proces může stát. Po předchozích zkušenostech neustálého běhání, pátrání a zmatených informací z ostatních zdrojů mi doporučená cestovní agentura Zirhamia vyřídila můj požadavek rychle a bez složitých otázek, formulářů a postupů. Navíc komunikace probíhala příjemně, avšak rychle a efektivně, což považuji v dnešní době za poměrně vzácnost :-). Doporučuji všem, kteří potřebují pomoci vyřídit své záležitosti rychle a efektivně, prostě tak, jako normální lidé :-).

Soňa Štastná

Získání víz do Barmy přes Zirhamii určitě doporučuji – vyřízení bylo rychlé, spolupráce skvělá. Na letišti v Yangonu proběhlo vše bez problémů.

Pavla Spáčilová

Perfektní přístup, Zirhamia mi pomohla i v nestandardní situaci, kdy velvyslanectví nejel web a nešlo stáhnout formulář.

Martin Cígler

Vízum jsme měli za dva dny a vše v Barmě fungovalo na jedničku. Mohu jenom doporučit!

Petr Ticháček

Jednoznačně doporučuji.

Vendula Prokopcová