Omán

Oman Grunge Flag od Nicolas Raymond / CC BY 3.0

Turistické vízum do Ománu potřebují všichni občané České (a taky Slovenské) republiky, kteří se chystají do Ománu na dovolenou. Nabízíme možnost získání elektronického víza tzv. e-víza, protože se jedná o nejpohodlnější způsob získaní ománského víza pro hladký a bezproblémový vstup do země. Ostatní způsoby získání ománského víza jsou spojeny s časovou náročností a byrokratickými překážkami, navíc získat vízum po příletu již není možné.

 

 

Vízové informace byly aktualizovány k 13. 12. 2022. Doporučujeme si však ještě ověřit podmínky vstupu do země týkající se COVID19 tj. například nutnost očkování, PCR testu atd.

 

Rychlá fakta o online e-vízu do Ománu

 • vízová žádost musí být podána elektronickým způsobem tj. online a výsledkem bude tzv. e-vízum
 • vízum má platnost pouhý 1 měsíc od vydání a opravňuje k 1 vstupu. Jinými slovy, od data vystavení víza máte čas 1 měsíc pro vstup do Ománu. Nežádejte proto o toto vízum dříve než 1 měsíc před plánovaným vstupem.
 • maximální délka pobytu 30 dní, dobu pobytu lze předloužit 30 dní
 • e-vízum je určeno pouze pro turistické účely
 • po příjezdu/příletu do Ománu můžete být vyzvání k předložení rezervace hotelu či zpáteční letenky
 • e-vízum však negarantuje vstup do Ománu, neboť rozhodnutí o udělení vstupu do země má vždy imigrační úředník, což je však standardní praxe všude na světě.
 • potřebujete platný pas s dobou platnosti minimálně 6 měsíců od data vstupu do Ománu
 • všechny vízové poplatky jsou zahrnuty v ceně našeho e-víza, tj. na hranicích se již nic neplatí

 

Proč využít náš vízový servis?

 • máme skvělé reference od klientů, kterým jsme s vízy v minulosti pomáhali (přes 3 000)
 • naše ceny jsou férové a v naprosté většině nejnižší na českém i mezinárodním trhu
 • neriskujete, že vaše vízová žádost bude zamítnuta – máme dlouholeté zkušenosti, v cestování i ve vízech se vyznáme. Jednoduše víme, na co si dát pozor. Všechny žádosti pečlivě kontrolujeme, proto nabízíme garanci úspěchu. Nezískáte-li od nás požadované vízum, celou zaslanou částku vám vrátíme zpět na účet.
 • neriskujete zneužití své platební karty, pokud si o vízum zažádáte sami (ať už na oficiálních stránkách nebo těch podvodných, které se tváří jako oficiální)
 • neriskujete zneužití vašich osobních údajů – některé cestovní agentury nabízejí víza za směšně nízkou cenu, avšak vaše osobní údaje směle prodávají. My toto neděláme. Navíc, po vyřízení víza vaše osobní údaje kompletně mažeme.

 

Cena zprostředkování víz do Ománu

Rádi vám pomůžeme se zprostředkováním e-víza do Ománu. V současnosti nabízíme tyto víza pro turistické účely:

 • 30-denní jednovstupové turistické e-vízum do Ománu – cena 1 700 Kč
 • 10-denní jednovstupové turistické e-vízum do Ománu – cena 800 Kč – Omán tuto variantu aktuálně nenabízí

Jsme jediní v ČR, kteří vám víza do Ománu zařídí. Vyřízení e-víza garantujeme do 3 pracovních dní od připsání platby na náš účet a za předpokladu, že byly dodány všechny požadované dokumety v dobré kvalitě. Všechny žádosti samozřejmě pečlivě kontrolujeme. Na zprostředkování víza do Ománu se nevztahují naše slevy.

 

Jak postupovat

 1. Vyplnit a odeslat objednávku víza do Ománu kliknutím na tlačítko níže. Vyplnění formuláře nezabere déle než 10 minut a formulář je celý v češtině. Přichystejte si rovněž tyto dokumenty v souborech *.jpg (návod zde):
  • cestovní pas (tj. celé té stránky s údaji) a
  • pasovou fotku (průkazové foto)
 2. Po přijetí žádosti vás automatickým emailem vyzveme k zaplacení poplatku za e-vízum do Ománu a jeho zprostředkování.
 3. Po tom, co obdržíme peníze na účet, zkontrolovanou vízovou žádost za vás podáme a veškeré vízové náklady uhradíme. V případě, že si ománská imigrační policie vyžádá další dokumety vás budeme neprodleně kontaktovat. Věříme, že do 3 pracovních dní vše stihneme. Výsledkem bude zmiňované e-vízum, který vám pošleme e-mailem.
 4. Zaslaný dokument si vytisknete, vemete s sebou a předložíte na imigračním oddělení na mezinárodním letišti v Ománu nebo na zvoleném pozemním hraničním přechodu. Dovolená v Ománu tak může začít :-).

 

Závazně objednat e-vízum do Ománu

 

Objednat turistické e-vízum do Ománu

 

Prostudujte Často kladené otázky o vízech do Ománu a pokud zde na svoji otázku nenaleznete odpověď, informujte se na e-mailu viza@zirhamia.cz.

 

Reference

Přečtěte si spokojené ohlasy na náš vízový servis od našich klientů.

Velice solidní a férová agentura pro zajištění referenčního čísla do Íránu. Vše proběhlo v naprosté spokojenosti, číslo jsem obdržel o pár dní dříve, než jsem očekával a o celém průběhu byl informován mailem. Urcitě doporučuji dalším zájemcům.

Martin Bitman

Rychlé a spolehlivé jednání při žádosti o referenční číslo potřebné k íránskému vízu.

Pavel Němeček

Perfektní informace, rychlost a spolehlivost. Dozvíte se více, než na kterémkoli cestovatelském webu!

Bohumír Krampera

Zirhamii rozhodně doporučuji všem cestovatelům do Íránu, kteří se rozhodnou zařídit si vízum ještě v ČR. Vše proběhlo bez jakýchkoliv problémů a veškerá komunikace byla vedena v přátelském a férovém duchu. Zirhamie na mě udělala velký dojem a pokud bude možnost, určitě jejich služeb znovu využiji.

Štěpán Mikeš

Perfektní přístup, Zirhamia mi pomohla i v nestandardní situaci, kdy velvyslanectví nejel web a nešlo stáhnout formulář.

Martin Cígler