Vízum do Ománu

Omán

Oman Grunge Flag od Nicolas Raymond / CC BY 3.0

Turistické vízum do Ománu potřebují všichni občané České (a taky Slovenské) republiky, kteří se chystají do Ománu na dovolenou. Podle ománských úřadů je nutné si od 21. března 2018 zařídit víza do Ománu v předstihu a pouze online, nikoliv po příjezdu/po příletu přímo na hranicích jak bylo dříve možné. Tuto informaci zaznamenalo snad pouze naše Ministerstvo zahraničních věcí a my :-).

 

Rychlá fakta o online e-vízu do Ománu

 • vízová žádost musí být podána elektronickým způsobem tj. online a výsledkem bude tzv. e-vízum
 • vízum má platnost 6 měsíců od vydání a opravňuje k jednomu vstupu. Jinými slovy, od data vystavení víza máte čas 6 měsíců pro vstup do Ománu
 • maximální délka pobytu je 30 dní
 • dobu pobytu lze předloužit o dalších 30 dní
 • e-vízum je určeno pouze pro turistické účely
 • po příjezdu/příletu do Ománu můžete být vyzvání k předložení rezervace hotelu či zpáteční letenky
 • e-vízum však negerantuje vstup do Ománu, neboť rozhodnutí o udělení vstupu do země má vždy imigrační úředník, což je však standardní praxe všude na světě.
 • potřebujete platný pas s dobou platnosti minimálně 6 měsíců od data vstupu do Ománu
 • všechny vízové poplatky jsou zahrnuty v ceně našeho e-víza, tj. na hranicích se již nic neplatí

 

Cena zprostředkování víz do Ománu

Rádi vám pomůžeme se zprostředkováním e-víza do Ománu. V současnosti nabízíme pouze tento druh víza pro turistické účely:

 • Jednovstupové turistické e-vízum do Ománu s maximálním pobytem 1 měsíce, cena 1 600 Kč. Jsme jediní v ČR, kteří vám toto vízum zařídí.

Vyřízení e-víza garantujeme do 5 pracovních dní od připsání platby na náš účet a za předpokladu, že byly dodány všechny požadované dokumety v dobré kvalitě. Všechny žádosti samozřejmě pečlivě kontrolujeme. Na zprostředkování víza do Ománu se nevztahují naše slevy.

 

Jak postupovat

 1. Vyplnit a odeslat objednávku víza do Ománu kliknutím na tlačítko níže. Vyplnění formuláře nezabere déle než 10 minut a formulář je celý v češtině. Přichystejte si rovněž tyto dokumenty v souborech *.pdf nebo *.jpg:
  • scan cestovního pasu (tj. celé té stránky s údaji) a
  • pasovou fotku
 2. Po přijetí žádosti vás automatickým emailem vyzveme k zaplacení nevratného poplatku za zprostředkování e-víza do Ománu, protože jednoduše nemůžeme brát zodpovědnost za zamítnutí Vaší žádosti.
 3. Po tom, co obdržíme peníze na účet, zkontrolovanou vízovou žádost za vás podáme a veškeré vízové náklady uhradíme. V případě, že si ománská imigrační policie vyžádá další dokumety vás budeme neprodleně kontaktovat. Věříme, že do 5 pracovních dní vše stihneme. Výsledkem bude zmiňované e-vízum, který vám pošleme e-mailem.
 4. Zaslaný dokument si vytisknete, vemete s sebou a předložíte na imigračním oddělení na mezinárodním letišti v Ománu nebo na zvoleném pozemním hraničním přechodu. Začínající dovolená v Ománu tak může začít :-).

 

Závazně objednat e-vízum do Ománu

 

Objednat turistické e-vízum do Ománu

 

Prostudujte Často kladené otázky o vízech do Ománu a pokud zde na svoji otázku nenaleznete odpověď, informujte se na e-mailu viza@zirhamia.cz.

 

Reference

Přečtěte si spokojené ohlasy na náš vízový servis od našich klientů.

Děkuji, vše bylo v pořádku. Žádný problém s vízem. Na letišti po zaplacení 50 Euro bylo během minuty uděleno vízum. Doporučuji!

Pavel Klement

Zirhamii doporučuji všem, kteří ocení profesionální a rychlý servis. Informace na webu ohledně termínů vyřízení referenčního čísla odpovídají skutečnosti. Mohu jen doporučit.

Radovan Jansa

Vyřízení bylo rychlé, bezproblémové. Komunikace aktivní.

Dana Novohradská

Všechno proběhlo přesně tak, jak má, vřele doporučuji všem žadatelům o vízum do Íránu.

Jiří Smitka

Ráda bych se podělila o svou velmi příjemnou zkušenost s cestovní agenturou Zirhamia. Každý, kdo si zřizuje víza do méně obvyklých destinací, či na delší dobu jistě ví, jak únavným se tento proces může stát. Po předchozích zkušenostech neustálého běhání, pátrání a zmatených informací z ostatních zdrojů mi doporučená cestovní agentura Zirhamia vyřídila můj požadavek rychle a bez složitých otázek, formulářů a postupů. Navíc komunikace probíhala příjemně, avšak rychle a efektivně, což považuji v dnešní době za poměrně vzácnost :-). Doporučuji všem, kteří potřebují pomoci vyřídit své záležitosti rychle a efektivně, prostě tak, jako normální lidé :-).

Soňa Štastná