Uzbekistan Grunge Flag od Nicolas Raymond / CC BY 3.0

Uzbekistan Grunge Flag od Nicolas Raymond / CC BY 3.0

Vízum do Uzbekistánu potřebuje každý občan České či Slovenské republiky, který se do této země chystá vycestovat. V minulosti bylo možné získat uzbecké vízum pouze na uzbecké ambasádě v Berlíně či Vídni, příp. až na letišti v Taškentu avšak s oficiálním vízovým schvalovacím dopisem.  Od poloviny roku 2018 Uzbekistán zjednodušil vízový proces a zavedl možnost zařídit si vízum online, které je třeba mít připravené před samotnou cestou do Uzbekistánu. Toto tzv. E- vízum do Uzbekistánu Vám rádi zařídíme,  protože se jedná o nejjednodušší, nejkomfortnější a nejlevnější způsob získání víza do Uzbekistánu. Jsme jediná agentura v Čechách, která vám E- vízum do Uzbekistánu zařídí.

Aktualizace: Zdá se, že od 1. 2. 2019 občané ČR vízum do Uzbekistánu potřebovat nebudou.

 

Rychlá fakta o online E- vízu do Uzbekistánu

 • je třeba ho získat před samotnou cestou do Uzbekistánu a tištěnou verzi si vzít s sebou
 • platí 90 dní od podání žádosti o vízum
 • opravňuje k 1 vstupu a k pobytu v Uzbekistánu v maximální délce pobytu 30 dní v rámci výše uvedených 90 dní
  (v praxi to znamená, že v 90 dnech od podání vízové žádosti musíte do Uzbekistánu nejen vstoupit, ale i z něj vystoupit)
 • platí na jakémkoliv hraničním přechodu tj. leteckém i pozemním
 • platí pouze pro účely turistiky a dovolené, nikoliv obchodu či zaměstnání
 • potřebujete platný cestovní pas s dobou platnosti minimálně 6 měsíců od data vstupu
 • cena našeho E- víza do Uzbekistánu je konečná tj. nic dalšího se na hranicích neplatí

 

Proč využít náš vízový servis?

 • máme skvělé reference od klientů, kterým jsme s vízy v minulosti pomáhali (přes 3 000)
 • naše ceny jsou férové a v naprosté většině nejnižší na českém i mezinárodním trhu
 • neriskujete, že vaše vízová žádost bude zamítnuta – máme dlouholeté zkušenosti, v cestování i ve vízech se vyznáme. Jednoduše víme, na co si dát pozor. Všechny žádosti pečlivě kontrolujeme, proto nabízíme garanci úspěchu. Nezískáte-li od nás požadované vízum, celou zaslanou částku vám vrátíme zpět na účet.
 • neriskujete zneužití své platební karty, pokud si o vízum zažádáte sami (ať už na oficiálních stránkách nebo těch podvodných, které se tváří jako oficiální)
 • neriskujete zneužití vašich osobních údajů – některé cestovní agentury nabízejí víza za směšně nízkou cenu, avšak vaše osobní údaje směle prodávají. My toto neděláme. Navíc, po vyřízení víza vaše osobní údaje kompletně mažeme.

 

Cena E- víza do Uzbekistánu

Rádi vám pomůžeme se zprostředkováním E- víza do Uzbekistánu. Cena e-víza včetně našeho poplatku za zprostředkování:

 • 950 Kč  – turistické  online vízum do Uzbekistánu (platnost 90 dní, maximální délka pobytu 30 dní)

Vyřízení e-víza bychom rádi garantovali v době 5 pracovních dní od přijetí platby na náš účet, avšak webové stránky uzbeckého ministerstva občas mají technické problémy, takže nelze se na to spoléhat. Také doporučujeme nežádat o víza na poslední chvíli. Na zprostředkování E- víza do Uzbekistánu se nevztahují naše slevy.

 

Jak postupovat

 1. Vyplnit a odeslat objednávku našeho E- víza do Uzbekistánu kliknutím na tlačítko níže. Vyplnění nezabere déle než 5 minut a formulář je celý v češtině. Budete potřebovat kvalitní scan vašeho pasu a pasové fotografie (viz obrázek)
 2. Po přijetí žádosti vás automatickým emailem vyzveme k zaplacení poplatku za E- vízum do Uzbekistánu a jeho zprostředkování.
 3. Jakmile obdržíme peníze na účet, zkontrolovanou žádost podáme a zaplatíme. Do 5 pracovních dní vám její výsledek (schválení či zamítnutí) spolu s dokladem o jejím zaplacení pošleme e-mailem.
 4. Dokument s E – vízem do Uzbekistánu si vytisknete, vemete s sebou a předložíte při odbavení na letišti, po příletu do Uzbekistánu či na jiném uzbeckém. Vítejte v Uzbekistánu.

 

Závazně objednat E- vízum do Uzbekistánu

Objednat e-vízum do Uzbekistánu

 

Pokud máte k danému vízu otázku, informujte se prosím na e-mailu viza@zirhamia.cz.

Reference

Přečtěte si spokojené ohlasy na náš vízový servis od našich klientů.

Velice solidní a férová agentura pro zajištění referenčního čísla do Íránu. Vše proběhlo v naprosté spokojenosti, číslo jsem obdržel o pár dní dříve, než jsem očekával a o celém průběhu byl informován mailem. Urcitě doporučuji dalším zájemcům.

Martin Bitman

Rychlé a spolehlivé jednání při žádosti o referenční číslo potřebné k íránskému vízu.

Pavel Němeček

Perfektní informace, rychlost a spolehlivost. Dozvíte se více, než na kterémkoli cestovatelském webu!

Bohumír Krampera

Zirhamii rozhodně doporučuji všem cestovatelům do Íránu, kteří se rozhodnou zařídit si vízum ještě v ČR. Vše proběhlo bez jakýchkoliv problémů a veškerá komunikace byla vedena v přátelském a férovém duchu. Zirhamie na mě udělala velký dojem a pokud bude možnost, určitě jejich služeb znovu využiji.

Štěpán Mikeš

Perfektní přístup, Zirhamia mi pomohla i v nestandardní situaci, kdy velvyslanectví nejel web a nešlo stáhnout formulář.

Martin Cígler