Uzbekistan Grunge Flag od Nicolas Raymond / CC BY 3.0

Uzbekistan Grunge Flag od Nicolas Raymond / CC BY 3.0

Vízum do Uzbekistánu potřebuje každý občan České či Slovenské republiky, který se do této země chystá vycestovat. V minulosti bylo možné získat uzbecké vízum pouze na uzbecké ambasádě v Berlíně či Vídni, příp. až na letišti v Taškentu avšak s oficiálním vízovým schvalovacím dopisem.  Od poloviny roku 2018 Uzbekistán zjednodušil vízový proces a zavedl možnost zařídit si vízum online, které je třeba mít připravené před samotnou cestou do Uzbekistánu. Toto tzv. E- vízum do Uzbekistánu Vám rádi zařídíme,  protože se jedná o nejjednodušší, nejkomfortnější a nejlevnější způsob získání víza do Uzbekistánu. Jsme jediná agentura v Čechách, která vám E- vízum do Uzbekistánu zařídí.

Aktualizace: Zdá se, že od 1. 2. 2019 občané ČR vízum do Uzbekistánu potřebovat nebudou.

 

Rychlá fakta o online E- vízu do Uzbekistánu

 • je třeba ho získat před samotnou cestou do Uzbekistánu a tištěnou verzi si vzít s sebou
 • platí 90 dní od podání žádosti o vízum
 • opravňuje k 1 vstupu a k pobytu v Uzbekistánu v maximální délce pobytu 30 dní v rámci výše uvedených 90 dní
  (v praxi to znamená, že v 90 dnech od podání vízové žádosti musíte do Uzbekistánu nejen vstoupit, ale i z něj vystoupit)
 • platí na jakémkoliv hraničním přechodu tj. leteckém i pozemním
 • platí pouze pro účely turistiky a dovolené, nikoliv obchodu či zaměstnání
 • potřebujete platný cestovní pas s dobou platnosti minimálně 6 měsíců od data vstupu
 • cena našeho E- víza do Uzbekistánu je konečná tj. nic dalšího se na hranicích neplatí

 

Proč využít náš vízový servis?

 • máme skvělé reference od klientů, kterým jsme s vízy v minulosti pomáhali (přes 3 000)
 • naše ceny jsou férové a v naprosté většině nejnižší na českém i mezinárodním trhu
 • neriskujete, že vaše vízová žádost bude zamítnuta – máme dlouholeté zkušenosti, v cestování i ve vízech se vyznáme. Jednoduše víme, na co si dát pozor. Všechny žádosti pečlivě kontrolujeme, proto nabízíme garanci úspěchu. Nezískáte-li od nás požadované vízum, celou zaslanou částku vám vrátíme zpět na účet.
 • neriskujete zneužití své platební karty, pokud si o vízum zažádáte sami (ať už na oficiálních stránkách nebo těch podvodných, které se tváří jako oficiální)
 • neriskujete zneužití vašich osobních údajů – některé cestovní agentury nabízejí víza za směšně nízkou cenu, avšak vaše osobní údaje směle prodávají. My toto neděláme. Navíc, po vyřízení víza vaše osobní údaje kompletně mažeme.

 

Cena E- víza do Uzbekistánu

Rádi vám pomůžeme se zprostředkováním E- víza do Uzbekistánu. Cena e-víza včetně našeho poplatku za zprostředkování:

 • 950 Kč  – turistické  online vízum do Uzbekistánu (platnost 90 dní, maximální délka pobytu 30 dní)

Vyřízení e-víza bychom rádi garantovali v době 5 pracovních dní od přijetí platby na náš účet, avšak webové stránky uzbeckého ministerstva občas mají technické problémy, takže nelze se na to spoléhat. Také doporučujeme nežádat o víza na poslední chvíli. Na zprostředkování E- víza do Uzbekistánu se nevztahují naše slevy.

 

Jak postupovat

 1. Vyplnit a odeslat objednávku našeho E- víza do Uzbekistánu kliknutím na tlačítko níže. Vyplnění nezabere déle než 5 minut a formulář je celý v češtině. Budete potřebovat kvalitní scan vašeho pasu a pasové fotografie (viz obrázek)
 2. Po přijetí žádosti vás automatickým emailem vyzveme k zaplacení poplatku za E- vízum do Uzbekistánu a jeho zprostředkování.
 3. Jakmile obdržíme peníze na účet, zkontrolovanou žádost podáme a zaplatíme. Do 5 pracovních dní vám její výsledek (schválení či zamítnutí) spolu s dokladem o jejím zaplacení pošleme e-mailem.
 4. Dokument s E – vízem do Uzbekistánu si vytisknete, vemete s sebou a předložíte při odbavení na letišti, po příletu do Uzbekistánu či na jiném uzbeckém. Vítejte v Uzbekistánu.

 

Závazně objednat E- vízum do Uzbekistánu

Objednat e-vízum do Uzbekistánu

 

Pokud máte k danému vízu otázku, informujte se prosím na e-mailu viza@zirhamia.cz.

Reference

Přečtěte si spokojené ohlasy na náš vízový servis od našich klientů.

Vše proběhlo hladce a bez problému. Plně doporučuji.

David Leitermann

Velice solidní a férová agentura pro zajištění referenčního čísla do Íránu. Vše proběhlo v naprosté spokojenosti, číslo jsem obdržel o pár dní dříve, než jsem očekával a o celém průběhu byl informován mailem. Urcitě doporučuji dalším zájemcům.

Martin Bitman

Vyřízení bylo rychlé, bezproblémové. Komunikace aktivní.

Dana Novohradská

Se zprostředkováním víza do Barmy jsme byli absolutně spokojeni, překvapila nás hlavně rychlost, s jakou bylo vízum vyřízeno. Všechno proběhlo velmi rychle a bez problémů. Super… Všem doporučujeme. Určitě se v případě potřeby obrátíme na Zirhamii znovu.

František Pokladník a Zdeněk Otruba

Se zprostředkováním referenčního čísla jsme byli naprosto spokojeni. I přesto, že jsme o něj žádali před Vánocemi, vše se stihlo v termínu. Děkujeme. Doporučuji ostatním!

Jana Vavřincová