Vízum do Indie

India Grunge Flag od Nicolas Raymond / CC BY 3.0

India Grunge Flag od Nicolas Raymond / CC BY 3.0

Občané České republiky cestující do Indie potřebují za účelem vstupu vízum. Turistické vízum do Indie si lze zařídit na indické ambasádě v Praze, nicméně mnohem rychlejší, komfortnější a levnější varianta je tzv. elektronické vízum do Indie (e-vízum), které pro vás rádi zařídíme. Tento druh víza má několik omezení (viz níže), přesto 99% cestujících do Indie jej může bezpečně využít. E-víza do Indie fungují pro občany EU od roku 2016.

Rychlá fakta o turistickém e-vízu do Indie

 • jedná se o elektronické vízum, žádné další poplatky nejsou vyžadovány
 • e-vízum se aktuálně nabízí ve 3 variantách:
  • 1-měsíční e-vízum, platnost 30 dnů od data prvního vstupu, umožňuje 2 vstupy
  • 1-roční e-vízum, platnost 365 dní od vydání, vícevstupé vízum, maximálně 90 dní pobytu na 1 vstup
  • 5-leté e-vízum, platnost 5 let od vydání, vícevstupé vízum, maximálně 90 dní pobytu na 1 vstup
 • e-vízum je možné využít POUZE při vstupu do Indie na vybraných letištích a v přístavech:

  • 28 indických letišť: Ahmedabad, Amritsar, Bagdogra, Bengaluru, Bhubaneshwar, Calicut, Chennai, Chandigarh, Cochin, Coimbatore, Delhi (Dílí), Gaya, Goa, Guwahati, Hyderabad, Jaipur, Kolkata, Lucknow, Madurai, Mangalore, Mumbai (Bombaj), Nagpur, Port Blair, Pune, Tiruchirapalli, Trivandrum, Varanasi a Vishakhapatnam
  •  5 přístavů: Cochin, Goa, Mangalore, Mumbai, Chennai
 • Indii lze však opustit na kterémkoliv oficiálním hraničním přechodu, tedy i pozemním
 • je potřeba platný pas s dobou platnosti minimálně 6 měsíců po datu vstupu do Indie
 • vyřízení trvá maximálně 5 pracovních dní, většinou je hotové do 3 dnů
 • e-vízum není možné prodloužit, pozměnit, rozšířit platnost
 • nelze na něj cestovat do vybraných oblastí tzv. „Protected/Restricted Arreas“,  např. státy: Arunachal Pradesh, Sikkim, Manipur, Mizoram, Nagaland. Pro vstup se vyžaduje speciální povolení.

 

Proč využít náš vízový servis?

 • máme skvělé reference od klientů, kterým jsme s vízy v minulosti pomáhali (přes 3 000)
 • naše ceny jsou férové a v naprosté většině nejnižší na českém i mezinárodním trhu
 • neriskujete, že vaše vízová žádost bude zamítnuta – máme dlouholeté zkušenosti, v cestování i ve vízech se vyznáme. Jednoduše víme, na co si dát pozor. Všechny žádosti pečlivě kontrolujeme, proto nabízíme garanci úspěchu. Nezískáte-li od nás požadované vízum, celou zaslanou částku vám vrátíme zpět na účet.
 • neriskujete zneužití své platební karty, pokud si o vízum zažádáte sami (ať už na oficiálních stránkách nebo těch podvodných, které se tváří jako oficiální)
 • neriskujete zneužití vašich osobních údajů – některé cestovní agentury nabízejí víza za směšně nízkou cenu, avšak vaše osobní údaje směle prodávají. My toto neděláme. Navíc, po vyřízení víza vaše osobní údaje kompletně mažeme.

 

Cena e-víza do Indie

Cena turistického e-víza do Indie včetně našeho poplatku za zprostředkování se různí podle druhu e-víza:

 • 1 250 Kč za 1-měsíční e-vízum, platnost 30 dní od vstupu, 2 vstupy (lze zařídit nejdříve 30 dní od plánovaného data vstupu)
 • 1 700 Kč za 1-roční e-vízum, platnost 1 rok od vydání e-víza, jedná se o vícevstupé vízum (lze zařídit nejdříve 4 měsíce od plánovaného data vstupu)
 • 3 000 Kč 5-leté e-vízum, platnost 5 let od vydání e-víza, jedná se o vícevstupé vízum (lze zařídit nejdříve 4 měsíce od plánovaného data vstupu)

 

Vyřízení garantujeme v době 5 pracovních dní od přijetí platby na náš účet. Na zprostředkování e-víza do Indie se nevztahují naše slevy, protože i tak se jedná o nejnižší cenu na trhu.

 

Jak postupovat

 1. Vyplnit a odeslat objednávku e-víza do Indie kliknutím na tlačítko níže. Vyplnění nezabere déle než 15 minut a formulář je celý v češtině. Připravte si elektronickou verzi následujících dokumentů ve formátu *.jpg (návod zde).
  a) sken cestovního pasu (tj. stránky s údaji)
  b) pasovou fotku (průkazové foto, aktuální foto), ideálně ve čtvercové verzi o rozměrech 500 * 500 pixelů
 2. Po přijetí žádosti vás emailem vyzveme ke zkontrolování svých údajů a k zaplacení poplatku za e-vízum do Indie a jeho zprostředkování.
 3. Jakmile obdržíme peníze na účet, začneme s vyřizováním vašeho víza do Indie. Do 5 pracovních dnů vám e-vízum do Indie pošleme e-mailem.
 4. E-vízum do Indie si vytisknete a předložíte na imigračním oddělení na letišti nebo v přístavu (E-visa) a dostanete razítko do pasu. Welcome to India:-)

Závazně objednat e-vízum do Indie

Turistické e-vízum do Indie

 

 

Prostudujte Často kladené otázky o vízech do Indie a pokud zde na svoji otázku nenaleznete odpověď, informujte se na e-mailu viza@zirhamia.cz.

Reference

Přečtěte si spokojené ohlasy na náš vízový servis od našich klientů.

Přehledné vyplnění formuláře, bezproblemová komunikace, rychlé získání referenčního kódu (8 dní) při garantování 10 dní. Agenturu Zirhamia určitě doporučuju!

Branislav Hrubsa

Rychlá a efektivní komunikace, 100% spokojenost.

Přemysl Pavlošek

Kdo chce jistotu a pohodlí, těm lze jen doporučit.

Petr Kotrlík

Určitě bych doporučil zařizovat referenční čísla a víza, případně i letenky a jiné služby přes českou agenturu. Referenční číslo po nás vyžadovali při odletu z Mnichova, a ani v Teheránu se na vízové přepážce netvářili, že by bylo zbytečné.

Aleš Gill

Vyřízení bylo rychlé, bezproblémové. Komunikace aktivní.

Dana Novohradská