India Grunge Flag od Nicolas Raymond / CC BY 3.0

India Grunge Flag od Nicolas Raymond / CC BY 3.0

Občané České republiky cestující do Indie potřebují za účelem vstupu vízum. Turistické vízum do Indie si lze zařídit na indické ambasádě v Praze, nicméně mnohem rychlejší, komfortnější a levnější varianta je tzv. elektronické vízum do Indie (e-vízum, resp. povolení ETA), které pro vás rádi zařídíme. Tento druh víza má několik omezení (viz níže), přesto 99% cestujících do Indie jej může bezpečně využít. Elektronická víza do Indie fungují pro občany EU od roku 2016.

 

Rychlá fakta o turistickém elektronickém vízu do Indie (povolení ETA)

 • jedná se o elektronické vízum (povolení ETA), žádné další poplatky nejsou vyžadovány
 • vízum do Indie se aktuálně nabízí ve 3 variantách:
  • 1-měsíční e-vízum, platnost 30 dnů od vydání (kdy musíte vstoupit do Indie), na maximálně 30 dní pobytu (počítané od data prvního vstupu), umožňuje 2 vstupy
  • 1-roční e-vízum, platnost 365 dní od vydání, vícevstupé vízum, maximální délka pobytu na 1 vstup je 90 dní, maximální délka pobytu v kalendářním roce je 180 dní
  • 5-leté e-vízum, platnost 5 let od vydání, vícevstupé vízum, maximální délka pobytu na 1 vstup je 90 dní, maximální délka pobytu v kalendářním roce je 180 dní
 • vízum je možné využít POUZE při vstupu do Indie na vybraných letištích a v přístavech:

  • 28 indických letišť: Ahmedabad, Amritsar, Bagdogra, Bengaluru, Bhubaneshwar, Calicut, Chennai, Chandigarh, Cochin, Coimbatore, Delhi (Dílí), Gaya, Goa, Guwahati, Hyderabad, Jaipur, Kolkata, Lucknow, Madurai, Mangalore, Mumbai (Bombaj), Nagpur, Port Blair, Pune, Tiruchirapalli, Trivandrum, Varanasi a Vishakhapatnam
  •  5 přístavů: Cochin, Goa, Mangalore, Mumbai, Chennai
 • Indii lze však opustit na kterémkoliv oficiálním hraničním přechodu, tedy i pozemním
 • je potřeba platný pas s dobou platnosti minimálně 6 měsíců po datu vstupu do Indie
 • vyřízení trvá maximálně 3 pracovní dny, většinou je hotové do druhého dne od podání
 • e-vízum není možné prodloužit, pozměnit, rozšířit platnost
 • nelze na něj cestovat do vybraných oblastí tzv. „Protected/Restricted Arreas“,  např. státy: Arunachal Pradesh, Sikkim, Manipur, Mizoram, Nagaland. Pro vstup se vyžaduje speciální povolení.

Pokud si nevíte rady jaké e-vízum vybrat, zavolejte nám!

Informace o e-vízech do Indie jsou aktuální. Aktualizace k 5. 1. 2024.

 

Proč využít náš vízový servis?

 • máme skvělé reference od klientů, kterým jsme s vízy v minulosti pomáhali (přes 3 000)
 • naše ceny jsou férové a v naprosté většině nejnižší na českém i mezinárodním trhu
 • šetříte čas – indický vízový formulář je docela zapeklitý a pokud si zkusíte e-vízum udělat sami, strávíte nad ním půlku dne bez garance úspěchu
 • neriskujete, že vaše vízová žádost bude zamítnuta – máme dlouholeté zkušenosti, v cestování i ve vízech se vyznáme. Jednoduše víme, na co si dát pozor. Všechny žádosti pečlivě kontrolujeme, proto nabízíme garanci úspěchu. Nezískáte-li od nás požadované vízum, celou zaslanou částku vám vrátíme zpět na účet.
 • neriskujete zneužití své platební karty, pokud si o vízum zažádáte sami (ať už na oficiálních stránkách nebo těch podvodných, které se tváří jako oficiální)
 • neriskujete zneužití vašich osobních údajů – některé cestovní agentury nabízejí víza za směšně nízkou cenu, avšak vaše osobní údaje směle prodávají. My toto neděláme. Navíc, po vyřízení víza vaše osobní údaje kompletně mažeme.

 

Cena e-víza do Indie

Povolení ETA Indie 2024 Indie vízum

Cena turistického e-víza do Indie včetně našeho poplatku za zprostředkování se různí podle druhu e-víza:

 • 1 200 Kč za 1-měsíční e-vízum, platnost 30 dní od vydání, 2 vstupy (lze zařídit nejdříve 30 dní od plánovaného data vstupu)
 • 1 700 Kč za 1-roční e-vízum, platnost 1 rok od vydání e-víza, jedná se o vícevstupé vízum (lze zařídit nejdříve 4 měsíce od plánovaného data vstupu)
 • 2 800 Kč za 5-leté e-vízum, platnost 5 let od vydání e-víza, jedná se o vícevstupé vízum (lze zařídit nejdříve 4 měsíce od plánovaného data vstupu)

 

Vyřízení garantujeme v době 3 pracovních dní od přijetí platby na náš účet. Na zprostředkování e-víza do Indie se nevztahují naše slevy, protože i tak se jedná o nejnižší cenu na trhu.

 

Jak postupovat

 1. Vyplnit a odeslat objednávku e-víza do Indie kliknutím na tlačítko níže. Vyplnění nezabere déle než 15 minut a formulář je celý v češtině. Připravte si elektronickou verzi následujících dokumentů ve formátu *.jpg (návod zde).
  a) sken cestovního pasu (tj. stránky s údaji)
  b) pasovou fotku (průkazové foto, aktuální foto),
 2. Po přijetí žádosti vás emailem vyzveme ke zkontrolování svých údajů a k zaplacení poplatku za e-vízum do Indie a jeho zprostředkování.
 3. Jakmile obdržíme peníze na účet, začneme s vyřizováním vašeho víza do Indie. Do 3 pracovních dnů vám e-vízum do Indie pošleme e-mailem.
 4. E-vízum do Indie si vytisknete a předložíte na imigračním oddělení na letišti nebo v přístavu a dostanete razítko do pasu. Welcome to India:-)

Závazně objednat elektronické vízum do Indie

Turistické e-vízum do Indie

Reference

Přečtěte si spokojené ohlasy na náš vízový servis od našich klientů.

Vyřízení referenčního čísla proběhlo rychle a naprosto bez problémů. Mohu jen doporučit.

Jan Šváb

Přehledné vyplnění formuláře, bezproblemová komunikace, rychlé získání referenčního kódu (8 dní) při garantování 10 dní. Agenturu Zirhamia určitě doporučuju!

Branislav Hrubsa

Se zprostředkováním referenčního čísla jsme byli naprosto spokojeni. I přesto, že jsme o něj žádali před Vánocemi, vše se stihlo v termínu. Děkujeme.

Suchanovi

Rychlá odezva, vše funguje bez problémů, výborná podpora a rady.

Patrik K.

Vízum jsme měli za dva dny a vše v Barmě fungovalo na jedničku. Mohu jenom doporučit!

Petr Ticháček