India Grunge Flag od Nicolas Raymond / CC BY 3.0

India Grunge Flag od Nicolas Raymond / CC BY 3.0

Občané České republiky cestující do Indie potřebují za účelem vstupu vízum. Turistické vízum do Indie si lze zařídit na indické ambasádě v Praze, nicméně mnohem rychlejší, komfortnější a levnější varianta je tzv. elektronické vízum do Indie (e-vízum, resp. povolení ETA), které pro vás rádi zařídíme. Tento druh víza má několik omezení (viz níže), přesto 99% cestujících do Indie jej může bezpečně využít. Elektronická víza do Indie fungují pro občany EU od roku 2016.

 

Rychlá fakta o turistickém elektronickém vízu do Indie (povolení ETA)

 • jedná se o elektronické vízum (povolení ETA), žádné další poplatky nejsou vyžadovány
 • vízum do Indie se aktuálně nabízí ve 3 variantách:
  • 1-měsíční e-vízum, platnost 30 dnů od vydání (kdy musíte vstoupit do Indie), na maximálně 30 dní pobytu (počítané od data prvního vstupu), umožňuje 2 vstupy
  • 1-roční e-vízum, platnost 365 dní od vydání, vícevstupé vízum, maximální délka pobytu na 1 vstup je 90 dní, maximální délka pobytu v kalendářním roce je 180 dní
  • 5-leté e-vízum, platnost 5 let od vydání, vícevstupé vízum, maximální délka pobytu na 1 vstup je 90 dní, maximální délka pobytu v kalendářním roce je 180 dní
 • vízum je možné využít POUZE při vstupu do Indie na vybraných letištích a v přístavech:

  • 28 indických letišť: Ahmedabad, Amritsar, Bagdogra, Bengaluru, Bhubaneshwar, Calicut, Chennai, Chandigarh, Cochin, Coimbatore, Delhi (Dílí), Gaya, Goa, Guwahati, Hyderabad, Jaipur, Kolkata, Lucknow, Madurai, Mangalore, Mumbai (Bombaj), Nagpur, Port Blair, Pune, Tiruchirapalli, Trivandrum, Varanasi a Vishakhapatnam
  •  5 přístavů: Cochin, Goa, Mangalore, Mumbai, Chennai
 • Indii lze však opustit na kterémkoliv oficiálním hraničním přechodu, tedy i pozemním
 • je potřeba platný pas s dobou platnosti minimálně 6 měsíců po datu vstupu do Indie
 • vyřízení trvá maximálně 3 pracovní dny, většinou je hotové do druhého dne od podání
 • e-vízum není možné prodloužit, pozměnit, rozšířit platnost
 • nelze na něj cestovat do vybraných oblastí tzv. „Protected/Restricted Arreas“,  např. státy: Arunachal Pradesh, Sikkim, Manipur, Mizoram, Nagaland. Pro vstup se vyžaduje speciální povolení.

Pokud si nevíte rady jaké e-vízum vybrat, zavolejte nám!

Informace o e-vízech do Indie jsou aktuální. Aktualizace k 5. 1. 2024.

 

Proč využít náš vízový servis?

 • máme skvělé reference od klientů, kterým jsme s vízy v minulosti pomáhali (přes 3 000)
 • naše ceny jsou férové a v naprosté většině nejnižší na českém i mezinárodním trhu
 • šetříte čas – indický vízový formulář je docela zapeklitý a pokud si zkusíte e-vízum udělat sami, strávíte nad ním půlku dne bez garance úspěchu
 • neriskujete, že vaše vízová žádost bude zamítnuta – máme dlouholeté zkušenosti, v cestování i ve vízech se vyznáme. Jednoduše víme, na co si dát pozor. Všechny žádosti pečlivě kontrolujeme, proto nabízíme garanci úspěchu. Nezískáte-li od nás požadované vízum, celou zaslanou částku vám vrátíme zpět na účet.
 • neriskujete zneužití své platební karty, pokud si o vízum zažádáte sami (ať už na oficiálních stránkách nebo těch podvodných, které se tváří jako oficiální)
 • neriskujete zneužití vašich osobních údajů – některé cestovní agentury nabízejí víza za směšně nízkou cenu, avšak vaše osobní údaje směle prodávají. My toto neděláme. Navíc, po vyřízení víza vaše osobní údaje kompletně mažeme.

 

Cena e-víza do Indie

Povolení ETA Indie 2024 Indie vízum

Cena turistického e-víza do Indie včetně našeho poplatku za zprostředkování se různí podle druhu e-víza:

 • 1 200 Kč za 1-měsíční e-vízum, platnost 30 dní od vydání, 2 vstupy (lze zařídit nejdříve 30 dní od plánovaného data vstupu)
 • 1 700 Kč za 1-roční e-vízum, platnost 1 rok od vydání e-víza, jedná se o vícevstupé vízum (lze zařídit nejdříve 4 měsíce od plánovaného data vstupu)
 • 2 800 Kč za 5-leté e-vízum, platnost 5 let od vydání e-víza, jedná se o vícevstupé vízum (lze zařídit nejdříve 4 měsíce od plánovaného data vstupu)

 

Vyřízení garantujeme v době 3 pracovních dní od přijetí platby na náš účet. Na zprostředkování e-víza do Indie se nevztahují naše slevy, protože i tak se jedná o nejnižší cenu na trhu.

 

Jak postupovat

 1. Vyplnit a odeslat objednávku e-víza do Indie kliknutím na tlačítko níže. Vyplnění nezabere déle než 15 minut a formulář je celý v češtině. Připravte si elektronickou verzi následujících dokumentů ve formátu *.jpg (návod zde).
  a) sken cestovního pasu (tj. stránky s údaji)
  b) pasovou fotku (průkazové foto, aktuální foto),
 2. Po přijetí žádosti vás emailem vyzveme ke zkontrolování svých údajů a k zaplacení poplatku za e-vízum do Indie a jeho zprostředkování.
 3. Jakmile obdržíme peníze na účet, začneme s vyřizováním vašeho víza do Indie. Do 3 pracovních dnů vám e-vízum do Indie pošleme e-mailem.
 4. E-vízum do Indie si vytisknete a předložíte na imigračním oddělení na letišti nebo v přístavu a dostanete razítko do pasu. Welcome to India:-)

Závazně objednat elektronické vízum do Indie

Turistické e-vízum do Indie

Reference

Přečtěte si spokojené ohlasy na náš vízový servis od našich klientů.

Nic iné ako maximalné odporučanie. Super přístup, ochota a hlavně rychlost. Ďakujem.

Stanislav Bilas

Využili sme služby Zirhamie pri žiadaní o referenčné čísla pre vstup do Iránu. Do štyroch dní sme mali dokumenty v inboxoch. Excelentný servis.

Vladimír Otrísal

Se zprostředkováním referenčního čísla jsme byli naprosto spokojeni. I přesto, že jsme o něj žádali před Vánocemi, vše se stihlo v termínu. Děkujeme.

Suchanovi

Skvělý a rychlý servis, příjemná spolupráce. Zařizovali jsme si s přítelem referenční čísla na vízum do Íránu a vše šlo skvěle. Doporučujeme!

Monika Jiroutová

Perfektní informace, rychlost a spolehlivost. Dozvíte se více, než na kterémkoli cestovatelském webu!

Bohumír Krampera