New Zealand Grunge Flag od Nicolas Raymond / CC BY 3.0

New Zealand Grunge Flag od Nicolas Raymond / CC BY 3.0

Vízum na Nový Zéland pro turistické účely není potřeba, nicméně od 1. 10. 2019 zavádí vláda Nového Zélandu pro občany České a Slovenské republiky elektronické povolování cest, obdobně jak to funguje v případě USA nebo Kanady. Toto povolení NZeTA (New Zealand Electronic Travel Authorization) je potřeba získat již před začátkem samotné cesty, jinak např. nebudete vpuštěni na palubu letadla směřujícího na Zéland. Toto povolení pro vás rádi vyřídíme s garancí do 72 hodin.

Rychlá fakta o povolení NZeTA na Zéland

Povolení NZeTA:

 • si potřebuje vyřídít každý cestující směřující na Zéland
 • je potřeba získat před odbavením do letadla. Bez platného povolení NZeTA nebude cestující vůbec odbaven a nikam nepoletí.
 • platnost 2 roky dokud nevypší platnost cestovního pasu. Povolení NZ eTa je vázána na číslo pasu, tudíž nový pas bude vyžadovat nové povolení eTA.
 • s platným povolením NZeTa může cestující na Zéland vstoupit kolikrát chce a délka každého vstupu je maximálně 3 měsíce a určí ji u každého vstupu imigrační úředník
 • součástí poplatku za NZeTA je rovněž IVL poplatek, což je jakási daň uvalená na zahraniční turisty (International Visitor Levy), avšak tento poplatek neplatí osoby, které na Novém Zélandu pouze přestupují např. na jiné letadlo (v rámci transitní zóny).

 

Proč využít náš vízový servis?

 • máme skvělé reference od klientů, kterým jsme s vízy v minulosti pomáhali (přes 3 000)
 • naše ceny jsou férové a v naprosté většině nejnižší na českém i mezinárodním trhu
 • neriskujete, že vaše vízová žádost bude zamítnuta – máme dlouholeté zkušenosti, v cestování i ve vízech se vyznáme. Jednoduše víme, na co si dát pozor. Všechny žádosti pečlivě kontrolujeme, proto nabízíme garanci úspěchu. Nezískáte-li od nás požadované vízum, celou zaslanou částku vám vrátíme zpět na účet.
 • neriskujete zneužití své platební karty, pokud si o vízum zažádáte sami (ať už na oficiálních stránkách nebo těch podvodných, které se tváří jako oficiální)
 • neriskujete zneužití vašich osobních údajů – některé cestovní agentury nabízejí víza za směšně nízkou cenu, avšak vaše osobní údaje směle prodávají. My toto neděláme. Navíc, po vyřízení víza vaše osobní údaje kompletně mažeme.

 

Cena povolení NZeTa na Nový Zéland

Cena povolení NZeTA na Nový Zéland je 1 100 Kč včetně jeho zprostředkování. Vyřízení garantujeme v době do 3 pracovních dní od přijetí platby na náš účet.
Na zprostředkování povolení NZeTa na Zéland se nevztahují naše slevy.

 

Jak postupovat

 1. Vyplnit a odeslat objednávku cestovního povolení NZeTA na Zéland kliknutím na tlačítko níže. Vyplnění nezabere déle než 10 minut a formulář je celý v češtině.
 2. Po přijetí žádosti vás emailem vyzveme ke zkontrolování svých údajů a k zaplacení poplatku za povolení NZeTA na Nový Zéland a jeho zprostředkování .
 3. Jakmile obdržíme peníze na účet, začneme s vyřizováním vašeho povolení NZeTA na Nový Zéalnd. Do 3 pracovních dnů vám povolení NZeTA na Zéland pošleme e-mailem.
 4. Povolení NZeTA na Zéland si vytisknete a předložíte nejdříve během odbavení k letu a pak na imigračním oddělení po příletu na novozélandské letiště.

Závazně objednat povolení NZeTA na Nový Zéland

Povolení NZeTA na Nový Zéland

 

 

Prostudujte Často kladené otázky o vízech a pokud zde na svoji otázku nenaleznete odpověď, informujte se na e-mailu viza@zirhamia.cz.

Reference

Přečtěte si spokojené ohlasy na náš vízový servis od našich klientů.

Jednání Zirhamie v oblasti zařizování víza bylo skvělé, všechno proběhlo naprosto bezvadně a spolehlivě. Všechny mé dotazy byly dopředu zodpovězeny. Můžu jen doporučit, děkuji!

Izabela N.

Vše proběhlo jednoduše, jasně a rychle. Naprostá spokojenost.

Jakub H.

Perfektní informace, rychlost a spolehlivost. Dozvíte se více, než na kterémkoli cestovatelském webu!

Bohumír Krampera

Perfektní přístup, Zirhamia mi pomohla i v nestandardní situaci, kdy velvyslanectví nejel web a nešlo stáhnout formulář.

Martin Cígler

Dobrý servis, doporučuju.

David Těšínský