USA Grunge Flag od Nicolas Raymond / CC BY 3.0

USA Grunge Flag od Nicolas Raymond / CC BY 3.0

Chcete-li vycestovat do Spojených států amerických, musíte mít buď vízum nebo povolení ESTA (Electronic System for Travel Authorization). Povolení ESTA stačí občanům ze zemí tzv. Visa Waiver Programu, jehož členem je od roku 2008 i Česká republika.

Rychlá fakta o ESTA

 • Platnost je 2 roky
 • Můžete ji využít pro obchodní i turistické cesty kratší 90 dní
 • Platí pro neomezený počet vstupů do USA
 • Musíte ji mít i v případě, že přes území USA pouze cestujete do jiné destinace
 • Potřebujete biometrický pas s platností alespoň 6 měsíců po návratu z USA
 • Povolení ESTA není vízum, ale předschválení vstupu
 • 99 % schválených žádostí (zdroj: DHS), nicméně negarantuje vstup do USA, jen jej předschvaluje
 • Doporučuje se podat minimálně 72 hodin před plánovaným vstupem do USA
 • O povolení ESTA nelze požádat pokud jste navštívili po 1. březnu 2011 Irák, Sýrii, Írán, Súdán, Libii, Somálsko, Jemen a po 12. ledna 2021 Kubu
Informace jsou aktuální k 10. 12. 2023
.

Proč využít náš vízový servis?

 • máme skvělé reference od klientů, kterým jsme s vízy v minulosti pomáhali (přes 3 000)
 • naše ceny jsou férové a v naprosté většině nejnižší na českém i mezinárodním trhu
 • neriskujete, že vaše vízová žádost bude zamítnuta – máme dlouholeté zkušenosti, v cestování i ve vízech se vyznáme. Jednoduše víme, na co si dát pozor. Všechny žádosti pečlivě kontrolujeme, proto nabízíme garanci úspěchu. Nezískáte-li od nás požadované vízum, celou zaslanou částku vám vrátíme zpět na účet.
 • neriskujete zneužití své platební karty, pokud si o vízum zažádáte sami (ať už na oficiálních stránkách nebo těch podvodných, které se tváří jako oficiální)
 • neriskujete zneužití vašich osobních údajů – některé cestovní agentury nabízejí víza za směšně nízkou cenu, avšak vaše osobní údaje směle prodávají. My toto neděláme. Navíc, po vyřízení víza vaše osobní údaje kompletně mažeme.

 

ESTA logoCena povolení ESTA do USA

Rádi vám povolení ESTA do USA zprostředkujeme.

Cena za povolení ESTA včetně zprostředkování je 900 Kč v garantované době 3 pracovních dní od obdržení platby na náš účet.

Na zprostředkování vstupního povolení do USA se nevztahují naše slevy.

 

Jak postupovat?

 1. Vyplnit a odeslat objednávku vstupního povolení ESTA kliknutím na tlačítko níže. Vyplnění nezabere déle než 15 minut a formulář je celý v češtině. Přichystejte si  sken či fotku cestovního pasu, návod zde.
 2. Po zkontrolování údajů vás vyzveme k zaplacení poplatku za povolení ESTA do USA a za jeho zprostředkování.
 3. Jakmile obdržíme peníze na účet, do tří pracovních dní výsledek žádosti o povolení ESTA (tj. schválení či zamítnutí) vám pošleme na email.
 4. Schválenou žádost si vytisknete a předložíte na imigračním oddělení v USA, zodpovíte úředníkovi jeho všemožné otázky a s největší pravděpodobností dostanete další razítko do pasu.

 

 

Prostudujte Často kladené otázky o vízech do USA a povolení ESTA a pokud zde na svoji otázku nenajdete odpověď, informujte se na e-mailu viza@zirhamia.cz.

Aktuální informace k získání ESTA a víz do Spojených států jsou dostupné na stránkách americké ambasády.

 

Reference

Jako záruku kvality uvádíme reference od našich spokojených zákazníků, kterým jsme s různými vízy pomáhali.

Ráda bych se podělila o svou velmi příjemnou zkušenost s cestovní agenturou Zirhamia. Každý, kdo si zřizuje víza do méně obvyklých destinací, či na delší dobu jistě ví, jak únavným se tento proces může stát. Po předchozích zkušenostech neustálého běhání, pátrání a zmatených informací z ostatních zdrojů mi doporučená cestovní agentura Zirhamia vyřídila můj požadavek rychle a bez složitých otázek, formulářů a postupů. Navíc komunikace probíhala příjemně, avšak rychle a efektivně, což považuji v dnešní době za poměrně vzácnost :-). Doporučuji všem, kteří potřebují pomoci vyřídit své záležitosti rychle a efektivně, prostě tak, jako normální lidé :-).

Soňa Štastná

Získání víz do Barmy přes Zirhamii určitě doporučuji – vyřízení bylo rychlé, spolupráce skvělá. Na letišti v Yangonu proběhlo vše bez problémů.

Pavla Spáčilová

Perfektní přístup, Zirhamia mi pomohla i v nestandardní situaci, kdy velvyslanectví nejel web a nešlo stáhnout formulář.

Martin Cígler

Vízum jsme měli za dva dny a vše v Barmě fungovalo na jedničku. Mohu jenom doporučit!

Petr Ticháček

Jednoznačně doporučuji.

Vendula Prokopcová