Vízum do USA

USA Grunge Flag od Nicolas Raymond / CC BY 3.0

USA Grunge Flag od Nicolas Raymond / CC BY 3.0

Chcete-li vycestovat do Spojených států amerických, musíte mít buď vízum nebo povolení ESTA (Electronic System for Travel Authorization). Povolení ESTA stačí občanům ze zemí tzv. Visa Waiver Programu, jehož členem je od roku 2008 i Česká republika.

Rychlá fakta o ESTA

 • Platnost je 2 roky
 • Můžete ji využít pro obchodní i turistické cesty kratší 90 dní
 • Potřebujete biometrický pas s platností alespoň 6 měsíců po návratu z USA
 • ESTA není vízum, ale předschválení vstupu než nasednete na letadlo nebo loď směřující do USA
 • 99 % schválených žádostí (zdroj: DHS), nicméně negarantuje vstup do USA, jen jej předschvaluje – z vlastní zkušenosti víme, že jste-li slušný člověk, není se třeba bát zamítnutí vstupu
 • Můžete rychle vyřídit online
 • Stojí 14 USD a platí se online platební kartou MasterCard, VISA nebo Diners
 • Doporučuje se podat minimálně 72 hodin před plánovaným vstupem do USA

ESTA logoZprostředkování povolení ESTA

Rádi vám povolení ESTA zprostředkujeme. Cena za zprostředkování je 750 Kč v garantované době 3 pracovních dní od obdržení platby na náš účet. Cena již obsahuje poplatek 14 USD za samotné povolení. Na zprostředkování vstupního povolení do USA se nevztahují naše slevy.

Jak postupovat?

 1. Vyplnit a odeslat objednávku vstupního povolení ESTA kliknutím na tlačítko níže. Vyplnění nezabere déle než 15 minut a formulář je celý v češtině.
 2. Po zkontrolování údajů vás vyzveme k zaplacení nevratného poplatku za zprostředkování vstupního povolení (aneb nemůžeme brát zodpovědnost za zamítnutí vaší žádosti).
 3. Po tom, co obdržíme peníze na účet, do tří pracovních dní podáme a zaplatíme vaši žádost a její výsledek (schválení či zamítnutí) vám spolu s dokladem o jejím zaplacení pošleme hned e-mailem.
 4. Schválenou žádost si vytisknete a předložíte na imigračním oddělení v USA, zodpovíte úředníkovi jeho všemožné otázky a s největší pravděpodobností dostanete další razítko do pasu.

 

 

 

Prostudujte Často kladené otázky o vízech do USA a povolení ESTA a pokud zde na svoji otázku nenajdete odpověď, informujte se na e-mailu viza@zirhamia.cz.

Aktuální informace k získání ESTA a víz do Spojených států jsou dostupné na stránkách americké ambasády.

Reference

Jako záruku kvality uvádíme reference od našich spokojených zákazníků, kterým jsme s různými vízy pomáhali.

Se zprostředkováním referenčního čísla jsme byli naprosto spokojeni. I přesto, že jsme o něj žádali před Vánocemi, vše se stihlo v termínu. Děkujeme.

Suchanovi

Ano, doporučuji! Vše proběhlo v naprostém pořádku.

Karel Bárta

Upřímné, korektní jednání. Doporučuji i jsem při vyřizování samotného víza na ambasádě doporučil 🙂

Petr Svoboda

Jednání Zirhamie v oblasti zařizování víza bylo skvělé, všechno proběhlo naprosto bezvadně a spolehlivě. Všechny mé dotazy byly dopředu zodpovězeny. Můžu jen doporučit, děkuji!

Izabela N.

Přes Zirhamii jsme si vyřizovali referenční čísla, překvapila mne velmi mile především rychlost, jakou Zirhamia reagovala a příjemné jednání. Doporučuji!

Kateřina Kulichová