Vízum do USA

USA Grunge Flag od Nicolas Raymond / CC BY 3.0

USA Grunge Flag od Nicolas Raymond / CC BY 3.0

Chcete-li vycestovat do Spojených států amerických, musíte mít buď vízum nebo povolení ESTA (Electronic System for Travel Authorization). Povolení ESTA stačí občanům ze zemí tzv. Visa Waiver Programu, jehož členem je od roku 2008 i Česká republika.

Rychlá fakta o ESTA

 • Platnost je 2 roky
 • Můžete ji využít pro obchodní i turistické cesty kratší 90 dní
 • Potřebujete biometrický pas s platností alespoň 6 měsíců po návratu z USA
 • ESTA není vízum, ale předschválení vstupu než nasednete na letadlo nebo loď směřující do USA
 • 99 % schválených žádostí (zdroj: DHS), nicméně negarantuje vstup do USA, jen jej předschvaluje – z vlastní zkušenosti víme, že jste-li slušný člověk, není se třeba bát zamítnutí vstupu
 • Můžete rychle vyřídit online
 • Stojí 14 USD a platí se online platební kartou MasterCard, VISA nebo Diners
 • Doporučuje se podat minimálně 72 hodin před plánovaným vstupem do USA

ESTA logoZprostředkování povolení ESTA

Rádi vám povolení ESTA zprostředkujeme. Cena za zprostředkování je 750 Kč v garantované době 3 pracovních dní od obdržení platby na náš účet. Cena již obsahuje poplatek 14 USD za samotné povolení. Na zprostředkování vstupního povolení do USA se nevztahují naše slevy.

Jak postupovat?

 1. Vyplnit a odeslat objednávku vstupního povolení ESTA kliknutím na tlačítko níže. Vyplnění nezabere déle než 15 minut a formulář je celý v češtině.
 2. Po zkontrolování údajů vás vyzveme k zaplacení nevratného poplatku za zprostředkování vstupního povolení (aneb nemůžeme brát zodpovědnost za zamítnutí vaší žádosti).
 3. Po tom, co obdržíme peníze na účet, do tří pracovních dní podáme a zaplatíme vaši žádost a její výsledek (schválení či zamítnutí) vám spolu s dokladem o jejím zaplacení pošleme hned e-mailem.
 4. Schválenou žádost si vytisknete a předložíte na imigračním oddělení v USA, zodpovíte úředníkovi jeho všemožné otázky a s největší pravděpodobností dostanete další razítko do pasu.

 

 

 

Prostudujte Často kladené otázky o vízech do USA a povolení ESTA a pokud zde na svoji otázku nenajdete odpověď, informujte se na e-mailu viza@zirhamia.cz.

Aktuální informace k získání ESTA a víz do Spojených států jsou dostupné na stránkách americké ambasády.

Reference

Jako záruku kvality uvádíme reference od našich spokojených zákazníků, kterým jsme s různými vízy pomáhali.

Ráda bych se podělila o svou velmi příjemnou zkušenost s cestovní agenturou Zirhamia. Každý, kdo si zřizuje víza do méně obvyklých destinací, či na delší dobu jistě ví, jak únavným se tento proces může stát. Po předchozích zkušenostech neustálého běhání, pátrání a zmatených informací z ostatních zdrojů mi doporučená cestovní agentura Zirhamia vyřídila můj požadavek rychle a bez složitých otázek, formulářů a postupů. Navíc komunikace probíhala příjemně, avšak rychle a efektivně, což považuji v dnešní době za poměrně vzácnost :-). Doporučuji všem, kteří potřebují pomoci vyřídit své záležitosti rychle a efektivně, prostě tak, jako normální lidé :-).

Soňa Štastná

Kdo chce jistotu a pohodlí, těm lze jen doporučit.

Petr Kotrlík

Pro zprostředkování referenčního čísla jsem si náhodně vybrala tuto agenturu a udělala jsem velice dobře. Vše proběhlo rychle, jednoduše a hlavně dobře, tudíž jsem maximálně spokojená. V této agentuře jsou lidé na svých místech – děkujeme.

Marie Bílá

Všechno proběhlo hladce a k naprosté spokojenosti. Pokud někdo potřebuje referenční číslo pro íránské vízum, je na správném místě.

Jiří Vandas

Jednání Zirhamie v oblasti zařizování víza bylo skvělé, všechno proběhlo naprosto bezvadně a spolehlivě. Všechny mé dotazy byly dopředu zodpovězeny. Můžu jen doporučit, děkuji!

Izabela N.