stock-footage-iran-flag-waving-against-time-lapse-clouds-backgroundNaše loňská expedice do Íránu s sebou přinesla jednu novinku, kterou chceme dnes představit. V Íránu jsme našli spolehlivou cestovní agenturu, která zařizuje pozvání do země a od iránského ministerstva vnitra získává tzv. vízová referenční (autorizační) čísla, která jsou nutná pro získání víz.

Jurek se během své návštěvy sešel s majitelkou a domluvili se na lepších podmínkách pro české a slovenské občany, které spočívají v tom, že naše žádosti vyřizují přednostně a levněji (navíc nemusíte posílat peníze do zahraničí a platit vysoké bankovní poplatky). Standardní procedura, která trvá 5-10 pracovních dní, tak vyjde na 800 Kč a expresní vyřízení (1-2 dny) na 1500 Kč.

Postup zažádání je jednoduchý. Na našich stránkách vyplníte formulář s žádostí, my ho zkontrolujeme a požádáme vás o zaplacení poplatku. Jakmile nám peníze dorazí na účet, předáme žádost našim íránským partnerům, kteří se postarají o zbytek a nám pak pošlou e-mailem kopii dokumentu s referenčním číslem, kterou vám elektronicky přepošleme. S referenčním vízovým číslem potom můžete zažádat o vízum na ambasádě či letišti, které jste uvedli v žádosti a máte víceméně jistotu, že jej dostanete.

Přejeme krásné cesty do Íránu, mnoho zážitků a kdyby vás ještě cokoliv kolem víz zajímalo, tak napište do komentářů nebo nám pošlete e-mail.

Napsat komentář