Kristýna je cestovatelka s nádherným životním příběhem.

Již od útlého věku se vydává do dalekých končin, začínající svůj dobrodružný život v 8 letech prázdninami u příbuzných v Mexiku. Odjakživa byla fascinována sporty. To se projevilo i v jejím cestování. Vždy se snažila objevovat nové kultury, nová místa, nové příběhy a nové lidi. Nechala se unášet dobrodružstvím a otevřela se myšlenkám, které potkávala po cestě.

Cayo Sombrero, národní park Morrocoy, Venezuela

Cayo Sombrero, národní park Morrocoy, Venezuela

Studovala na Kanárských ostrovech, kde získala vášeň pro surfování a prochodila většinu Kanárských ostrovů, včetně výstupu na nejvyšší vrchol Pico del Teide, který si – aby to stálo za to – vyšlápla od hladiny moře. Během návratu z ostrovů si v Madridu koupila kolo a přijela na něm do České republiky za 26 dní.

Když se rozhodla vyjet na svou dobrodružnou cestu Jižní Amerikou, byla připravená na všechno, co ji čekalo. Užívala si lezení po skalách a surfování na vlnách, ale především se nechala okouzlit krásou a rozmanitostí kultury Jižní Ameriky. Cestovala napříč Chile, Argentinou, Bolívií, Peru, Ekvádorem, Kolumbií, Kubou a Venezuelou s otevřenou myslí a srdcem plným odvahy. Často i stopem, jinak to nešlo. Byla fascinována lidmi, kteří jí pomohli pochopit, jak se jednotlivé kultury a tradice liší. Byla to pro ni nezapomenutelná zkušenost.

Více než rok strávila ve Venezuele, u rodiny muže, který se stal jejím životním partnerem. Když Kristýna poprvé šplhala na ty kolumbijské skály, ještě nečekala, že se tím osudově setká se svým budoucím partnerem. Jenže během toho lezení se jí stala nečekaná nehoda a on ji následně zachránil. Přesunul ji k místnímu šamanovi. Jiný šaman z Ekvádoru jim pak předpověděl jejich dceru. A tak se i stalo. Už do dvou let se jim narodila holčička, která má indiánskou krev.

Tato drobná dívka je známá pro svoje neuvěřitelné odhodlání, schopnosti vést lidi a vypořádáním se i s nečekanými krizovými situacemi. V Chile se jí dostalo velké zkoušky – zemětřesení o síle 8,4 stupňů, které následovalo tsunami. Přestože se všichni okolo panicky strachovali, ona dokázala zůstat klidná. Navíc poskytla zázemí a útočiště těm, kteří ho potřebovali.

Její vášeň pro cestování a poznávání nových kultur je nekonečná. Její energie, úsměv a pozitivní přístup jsou nakažlivé a inspirují ostatní k novým dobrodružstvím. Pokud hledáte příležitosti pro nové objevy a příběhy, které budou vždy inspirující, Kristýna je tou správnou osobou. Její příběh je důkazem, že dobrodružství může přinést nezapomenutelné zkušenosti a dovolenou, na kterou se jen tak nezapomíná.