Miluješ cestování, máš bohaté zkušenosti s cestováním na vlastní pěst, vyhledáváš dobrodružství, umíš improvizovat, jsi zodpovědný(á), přátelský(á) a dobře vycházíš s lidmi?

Současný stav: Aktuálně nové průvodce nepřijímáme.

Občas otevíráme dveře do našeho průvodcovského týmu. Máš na to i ty?

Zirhamia-pruvodci

Naši průvodci a průvodkyně se věnují následujícím aktivitám:

 • Připravují svůj osobní profil a popis expedice s naší výpomocí,
 • Odpovídají na došlé přihlášky a komunikují s potenciálními účastníky,
 • Vybírají si účastníky do svých expedic a řeší s nimi veškerou komunikaci před expedicí,
 • Vybírají částky za průvodcovské služby na své IČ,
 • Koordinují nákup letenek na expedici,
 • Během expedice se starají o plynulý průběh v oblasti zajišťování ubytování, dopravy a výběru vhodných stravovacích míst, opravdu nic není zajištěno dopředu!
 • Vyhodnocují vztahy mezi lidmi a v případě nutnosti se nebojí zasáhnout a snaží se spory vyřešit,
 • Zajišťují program expedice v závislosti na volném času, počasí a energii skupiny,
 • Během expedice pravidelně sdílí krátké příspěvky s fotkami na Facebooku Zirhamia,
 • Expedice je opravdu práce 24/7,
 • Krátce po skončení expedice předloží finanční přehled expedice spolu s informacemi o jejím průběhu.

Stále jsme Tě neodradili? Prima! Napiš nám o sobě něco hezkého, co nám pomůže si o Tobě udělat obrázek. Zejména nás zajímá:

 1. Tvé cestování – kde jsi byl(a) a jakým stylem jsi tam cestoval(a), jel(a) jsi sám nebo s někým, kde se Ti líbilo nejvíc a proč, jak dlouho jsi cestoval(a),… Nerozepisujte se tolik o cestách po Evropě, chceme do týmu opravdu zkušené cestovatele, kteří např. cestovali několik měsíců vkuse sami po různých kontinentech v méně civilizovaných zemích. Jezdit měsíc po USA v půjčeném autě je fajn, ale my požadujeme od našich průvodců větší zkušenosti, aby je opravdu jen tak něco nerozhodilo. Díky!
 2. Proč bychom si měli vybrat právě Tebe? Jaké Tvé vlastnosti z Tebe dělají ideálního kandidáta, co klienti na Tobě jistě ocení, jakými jazyky se domluvíš a na jaké úrovni, stručně popis, co jsi studoval a čím se živil a živíš,…
 3. Zkušenosti – pokud máš již zkušenosti s průvodcováním zájezdů cestovních kanceláří nebo jsi prováděl někde skupinu kamarádů, rozepiš se.
 4. Které destinace bys měl(a) zájem průvodcovat a proč a kolik expedic ročně bys chtěl(a) absolvovat. Byl by to pro Tebe hlavní zdroj příjmů nebo vedlejší?
 5. Co bys přinesl(a) do Zirhamie z pohledu propagace naší značky a expedic. Máš rozsáhlou síť kontaktů, hodně followerů na Instagramu, odběratelů na YouTubu, širokou základnu čtenářů Tvého blogu,…?

Nezapomeň přidat pár svých fotek z cest, profily na Tvých nejpoužívanějších sociálních sítích (Facebook, Twitter, Instagram) a třeba i odkaz na svůj web, pokud jej máš. Vše nám pošli na e-mail info@zirhamia.cz a my se Ti ozveme co nejdříve. Díky! 🙂

Za Zirhamii,
Johnny a Jurek