Otto Hauck at Bucarest, at the banks of Dimbovita River, August 2011.Nedávno jsme naše řady rozšířili o dalšího zkušeného průvodce a fotografa – Ottu Haucka. Johnny byl s Ottou před pěti lety jako jeho klient v Rumunsku a od té doby zůstali v kontaktu a vyměňovali si čas od času e-maily se svými cestovatelskými plány a fotkami.

Když se Otto doslechl o Zirhamii, líbilo se mu to a domluvili jsme spolupráci. Destinaci nebylo těžké určit – Rumunsko.

Když říkáme, že Otto je znalcem této oblasti, myslíme to zcela vážně. Otto hovoří rumunsky, jezdí tam asi sedmkrát do roka a to již více než 15 let a má tam nespočet kamarádů a známých, které navštěvuje. Jako fotograf nenechá nikdy fotoaparát doma a rumunskou panenskou krajinu a místní život dokumentuje už od svých prvních cest do Karpat. Má za sebou i dvě výstavy fotografií.

Otto pro vás připravil červnovou fotoexpedici do Rumunska, do části, která turisty nebyla ještě příliš objevena a nejezdí tam prakticky žádné CK. Dostanete se na zcela unikátní místa s člověkem, který to tam zná jak své boty a dostane vás do kontaktu s místním obyvatelstvem. Jako bonus se zdokonalíte v práci s fotoaparátem a vším, co k němu patří.

Na okraji pohoří Mehedinti.

Napsat komentář