vietnam vlajka

Vietnam Grunge Flag od Nicolas Raymond / CC BY 3.0

Chcete-li navštívit Vietnam, musíte mít turistické vízum do Vietnamu, které si můžete zařídit na ambasádě v Praze. Nicméně z finančních, byrokratických a časových důvodů tuto variantu nedoporučujeme. Druhou možností je získat e-vízum na 1 vstup s maximální dobou pobytu ve Vietnamu 30 dní. Pokud do Vietnamu přiletíte,  v minulosti jste si mohli zařídít vízum až po příletu na letišti na základě níže uvedeného vízového zvacího dopisu což je třetí varianta, ale aktuálně to není možné .

Aktuálně, tj. od 1. 4. 2022, zařizujeme pouze e-víza do Vietnamu. Zvací dopisy v době post-covidové zatím nefungují a jejich budoucnost je nejistá.

Podmínky získání víza po příletu do Vietnamu

Občané ČR a SR mohou snadno získat vietnamské vízum až po příletu do Vietnamu za následujících podmínek:

 1. Před odletem do Vietnamu musíte mít vízový zvací dopis, který získate od nás (bez zvacího dopisu vás buďto vůbec nepustí do letadla, anebo si ho pak budete muset koupit od zkorumpovaných komunistických úředníků „ve slevě“ za 200 EUR)
 2. Letištní vízum (tj. Arrival Visa, Landing Visa) je možné získat pouze pokud do Vietnamu přiletíte do měst: Hanoj, Ho Chi Minhovo Město (Saigon), Da Nang, Khanh Hoa, Kieng Giang (ostrov Phu Quoc), Hai Phong, Hue a Can Tho.  Získat toto vízum na pozemních přechodech není možné, proto, pokud máte zájem vstoupit do Vietnamu po zemi/moři, požadujte e-vízum.
 3. Pokud máte zájem o vícevstupové vízum, první vstup do Vietnamu musíte absolvovat přes mezinárodní letiště, na další vstupy můžete použít jakýkoliv oficiální přechod tedy i po zemi/moři.
 4. Po příletu je nutné mít přichystané následující dokumenty:
  • pas
  • vytištěnou a vyplněnou žádost o vietnamské vízum (stáhnout)
  • vízový zvací dopis
  • 2x barevnou fotografii rozměru 6 x 4 cm (i když obvykle jim stačí naše klasická pasová fotografie; v případě nouze vás úředníci vyfotí foťákem)
  • přesnou hotovost v USD anebo EUR na zaplacení vízového poplatku
 5. Vízový poplatek dle druhů letištních víz, který zaplatíte na letišti:
  • jednovstupové vízum na 1 měsíc nebo 3 měsíce stojí 25 USD
  • vícevstupové vízum na 1 měsíc nebo 3 měsíce stojí 50 USD

 

Proč využít náš vízový servis?

 • máme skvělé reference od klientů, kterým jsme s vízy v minulosti pomáhali (přes 3 000)
 • naše ceny jsou férové a v naprosté většině nejnižší na českém i mezinárodním trhu
 • neriskujete, že vaše žádost o vízový zvací dopis bude zamítnuta – máme dlouholeté zkušenosti, v cestování i ve vízech se vyznáme. Jednoduše víme, na co si dát pozor. Všechny žádosti pečlivě kontrolujeme, proto nabízíme garanci úspěchu. Nezískáte-li od nás požadovaný vízový zvací dopis, celou zaslanou částku vám vrátíme zpět na účet.
 • neriskujete zneužití své platební karty, pokud si o vízum zažádáte sami (ať už na oficiálních stránkách nebo těch podvodných, které se tváří jako oficiální)
 • neriskujete zneužití vašich osobních údajů – některé cestovní agentury nabízejí víza za směšně nízkou cenu, avšak vaše osobní údaje směle prodávají. My toto neděláme. Navíc, po vyřízení víza vaše osobní údaje kompletně mažeme.

 

Cena zvacího dopisu do Vietnamu

Vízový zvací dopis je nejdůležitějším dokumentem potřebným k vyřízení vietnamského příletového víza. Tento dopis obsahuje 2 a více stránek a kromě vašeho jména v něm budou uvedena jména i jiných zahraničních turistů, jejichž žádosti vietnamští úředníci vyřizovali ve stejném období. Nebojte, není to vada na kráse.

Cena zvacího dopisu záleží na typu letištního víza (počet vstupů a délka pobytu), o které budete žádat. Standardní dodací lhůta zvacího dopisu jsou 3 pracovní dny, po telefonické dohodě lze tento termín za příplatek uspíšit a dodat zvací dopis v rámci několika hodin.

 • 1 vstup a pobyt 1 měsíc – cena 550 Kč
 • 1 vstup a pobyt 3 měsíce – cena 850 Kč
 • více vstupů a pobyt 1 měsíc – cena 650 Kč
 • více vstupů a pobyt 3 měsíce – cena 1 000 Kč

Tento vízový zvací dopis zařizujeme spolehlivě na rozdíl od různých domácích i zahraničních agentur. Naše reference jsou naším důkazem. 🙂

Jak postupovat

 1. Vyplnit a poslat objednávku vízového zvacího dopisu níže
 2. E-mailem automaticky obdržíte potvrzení objednávky a platební instrukce
 3. Po připsání platby na náš účet začneme zvací dopis vyřizovat
 4. Do 3 pracovních dní od připsání platby na účet od nás e-mailem obdržíte zvací dopis

Objednat vízový zvací dopis do Vietnamu

Aktuálně není možné zvací dopis objednat, protože ho vietnamská vláda nepodporuje! Jediným řešením je e-vízum do Vietnamu nebo klasické vízum do pasu přes ambasádu.