Vízum do Keni

Keňa

Kenya Grunge Flag od Nicolas Raymond / CC BY 3.0

Turistické vízum do Keni potřebují všichni občané České (a taky Slovenské) republiky, kteří se chystají do Keni na dovolenou. V současnosti lze vyřídit standardní jednovstupové vízum do Keni online z pohodlí domova, s čím vám rádi pomůžeme. Existuje teoretická možnost vyřídit si vízum po příletu tzv. „visa on arrival“, nicméně, tato možnost je značně nejistá (např. nemusíte být vpuštěni na palubu letadla), navíc se obecně předpokládá migrace veškerých vízových služeb online.

Pokud si chcete před cestou vyřídit jiný typ víza do Keni např. vícevstupové, East African atd., musíte to udělat tradiční cestou přes ambasádu, přičemž nejbližší keňská ambasáda je v Berlíně nebo ve Vídni.

 

Rychlá fakta o online e-vízu do Keni

 • na základě vízové žádosti obdržíte tzv. „E-visa confirmation“, které nazýváme jednoduše e-vízum. Tento dokument sice není vízum samotné, nicméně, na jeho základě vám bude reálné vízum do pasu nalepeno po příjezdu/příletu do Keni. Rozhodnutí o udělení vstupu do země má vždy imigrační úředník, což je však standardní praxe všude na světě. Budete zřejmě potřebovat doložit očkování proti žluté zimnici.
 • je možné využít při leteckém i pozemním vstupu do Keni
 • e-vízum má platnost 90 dní od vydání, tudíž nedoporučujeme o něj žádat s příliš velkým předstihem. Ve zkratce, máte 90 dnů na to, abyste vstoupili do Keni, jinak budete muset žádat o nové e-vízum.
 • maximální délka pobytu v Keni je 90 dní
 • potřebujete platný pas s dobou platnosti minimálně 6 měsíců od předpokládaného data výstupu z Keni
 • všechny vízové poplatky jsou zahrnuty v ceně e-víza, tj. na hranicích se již nic neplatí

 

Cena zprostředkování víza do Keni

Rádi vám pomůžeme se zprostředkováním e-víza do Keni. V současnosti nabízíme pouze tento druh víza pro turistické účely:

 • Jednovstupové turistické e-vízum do Keni s maximálním pobytem 3 měsíců, cena 1900 Kč. Jsme jediní v ČR, kteří vám toto vízum zařídí.

Vyřízení e-víza garantujeme do 5 pracovních dní od připsání platby na náš účet a za předpokladu, že byly dodány všechny požadované dokumety v dobré kvalitě. Všechny žádosti samozřejmě pečlivě kontrolujeme. Na zprostředkování víz do Keni se nevztahují naše slevy.

 

Jak postupovat

 1. Vyplnit a odeslat objednávku e-víza do Keni kliknutím na tlačítko níže. Vyplnění formuláře nezabere déle než 15 minut a formulář je celý v češtině. Přichystejte si rovněž tyto dokumenty v souborech *.pdf nebo *.jpg:
  • scan cestovního pasu (tj. té stránky s údaji)
  • scan pasové fotky
  • itinerář cesty po Keni
  • hotelové rezervace
 2. Po přijetí žádosti vás automatickým emailem vyzveme k zaplacení nevratného poplatku za zprostředkování e-víza do Keni, protože jednoduše nemůžeme brát zodpovědnost za zamítnutí vaší žádosti.
 3. Po tom, co obdržíme peníze na účet, zkontrolovanou vízovou žádost za vás podáme a veškeré vízové náklady uhradíme. V případě, že si keňská vláda vyžádá další dokumety vás budeme neprodleně kontaktovat. Věříme, že do 5 pracovních dní vše stihneme. Výsledkem bude zmiňované e-vízum tj. E-visa confirmation, který vám pošleme e-mailem.
 4. Zaslaný dokument si vytisknete, vemete sebou a předložíte na imigračním oddělení na keňském mezinárodním letišti nebo na zvoleném pozemním hraničním přechodu. Výsledkem bude nalepené vízum v cestovním pasu, vstupní razítko a začínající dovolená v Keni :-).

 

Závazně objednat e-vízum do Keni

 

Objednat turistické e-vízum do Keni

 

Prostudujte Často kladené otázky o vízech do Keni a pokud zde na svoji otázku nenaleznete odpověď, informujte se na e-mailu viza@zirhamia.cz.

 

Reference

Přečtěte si spokojené ohlasy na náš vízový servis od našich klientů.

Využili sme služby Zirhamie pri žiadaní o referenčné čísla pre vstup do Iránu. Do štyroch dní sme mali dokumenty v inboxoch. Excelentný servis.

Vladimír Otrísal

Všechno proběhlo hladce a k naprosté spokojenosti. Pokud někdo potřebuje referenční číslo pro íránské vízum, je na správném místě.

Jiří Vandas

Doporučuji, rychlé vyřízení v dohodnuté době a za bezkonkurenční cenu.

Bohumil Kopřiva

Referenční číslo jsem získal naprosto bez problemů, a hlavně za velmi dobrou cenu.

David Pokorný

Se zprostředkováním referenčního čísla jsme byli naprosto spokojeni. I přesto, že jsme o něj žádali před Vánocemi, vše se stihlo v termínu. Děkujeme.

Suchanovi