Keňa

Kenya Grunge Flag od Nicolas Raymond / CC BY 3.0

Turistická víza do Keni byla od 5. 1. 2024 nahrazena systémem povolování cest ETA do Keni, obdobně jak to má Kanada, Indie, USA atd. Všichni občané České republiky a to včetně dětí si potřebují toto povolení zajistit ještě před samotnou cestou jinak jim bude vstup do letadla zamítnut. Jedná se o velmi nový systém, a až čas ukáže jak je spolehlivý, flexibilní atd.  Rádi pro Vás povolení ETA do Keni zařídíme.

Pokud potřebujete zařídit e-vízum do Keni např. 1-roční, 5-leté vícevstupové vízum nebo vízum East African (zahrnující Keňu, Rwandu a Ugandu), kontaktujte nás nejdříve telefonicky nebo emailem. Ke dni aktualizace této stránky byl však starý systém e-víz odpojen. Víza do Keni vydaná v roce 2023 či 2024 budou platná i pro cesty v roce 2024 až do jejich expirace.

 

Rychlá fakta o povolení ETA do Keni

 • na základě naší žádosti obdržíte tzv. povolení ETA do Keni, což je dokument, který schvaluje Vaši návštěvu Keni, nicméně rozhodnutí o udělení vstupu do země má vždy imigrační úředník, což je však standardní praxe všude na světě. Budete zřejmě potřebovat doložit očkování proti žluté zimnici, pokud cestujete z oblasti s velkým výskytem této nemoci
 • povolení ETA do Keni se uděluje pouze jako jednovstupové
 • o povolení lze zažádat až 3 měsíce dopředu a nejpozději 3 dny před příletem
 • má umožnit až 90-denní pobyt v Keni
 • potřebujete platný pas s dobou platnosti minimálně 6 měsíců od předpokládaného data výstupu z Keni
 • všechny poplatky jsou zahrnuty v naší ceně tj. na hranicích se již nic neplatí
 • po zavedení systému ETA se již v letadlech nevyplňuje příletová karta

 

Stránka byla aktualizována k 7. 1. 2024

 

Proč využít náš vízový servis?

 • máme skvělé reference od klientů, kterým jsme s vízy v minulosti pomáhali (přes 3 000)
 • naše ceny jsou férové a v naprosté většině nejnižší na českém i mezinárodním trhu
 • neriskujete, že vaše vízová žádost bude zamítnuta – máme dlouholeté zkušenosti, v cestování i ve vízech se vyznáme. Jednoduše víme, na co si dát pozor. Všechny žádosti pečlivě kontrolujeme.
 • neriskujete zneužití své platební karty, pokud si o vízum zažádáte sami (ať už na oficiálních stránkách nebo těch podvodných, které se tváří jako oficiální)
 • neriskujete zneužití vašich osobních údajů – některé cestovní agentury nabízejí víza za směšně nízkou cenu, avšak vaše osobní údaje směle prodávají. My toto neděláme. Navíc, po vyřízení víza vaše osobní údaje kompletně mažeme.

 

Cena povolení ETA do Keni

Rádi vám pomůžeme se zařízením povolení ETA do Keni. Cena je all-inclusive, tj. zahrnuje vízový poplatek i naše zprostředkování:

 • 1 400 Kč za jednovstupové povolení ETA do Keni

Povolení ETA zařizujeme standardně do 5 pracovních dní od připsání platby na náš účet za předpokladu, že byly dodány všechny požadované dokumety v dobré kvalitě. Všechny žádosti samozřejmě pečlivě kontrolujeme. Aktuálně nemůžeme garantovat dobu dodání, protože se jedná o nový systém.

 

Jak postupovat

 1. Vyplnit a odeslat objednávku povolení ETA do Keni kliknutím na tlačítko níže. Vyplnění formuláře nezabere déle než 15 minut a formulář je celý v češtině. Přichystejte si rovněž tyto dokumenty v souborech *.jpg (návod zde):
  • sken cestovního pasu (tj. té stránky s údaji)
  • pasovou fotografii (průkazové foto, aktuální foto)
  • informace o letence do Keni (pokud není součástí potvrzení zájezdu)
  • hotelové rezervace, potvrzení o zájezdu, atd.
 2. Po přijetí žádosti vás automatickým emailem vyzveme k zaplacení poplatku za povolení ETA do Keni a jeho zprostředkování.
 3. Po tom, co obdržíme peníze na účet, zkontrolovanou žádost za vás podáme a veškeré „procesní“ (vízové) poplatky uhradíme. V případě, že si keňská vláda vyžádá další dokumety vás budeme neprodleně kontaktovat. Věříme, že do 5 pracovních dní vše stihneme. Výsledkem bude zmiňované povolení ETA, které vám pošleme e-mailem.
 4. Zaslaný dokument si  vytisknete, vezmete s sebou a předložíte během odbavení do letadla a po příletu do Keni na imigračním oddělení. Dostanete vstupní razítko a dovolená v Keni může začít :-).

 

Závazně objednat povolení ETA do Keni

 

Objednat povolení ETA do Keni

 

Pokud máte otázky, informujte se na telefonu nebo na e-mailu viza@zirhamia.cz.

 

Reference

Přečtěte si spokojené ohlasy na náš vízový servis od našich klientů.

Nic iné ako maximalné odporučanie. Super přístup, ochota a hlavně rychlost. Ďakujem.

Stanislav Bilas

Využili sme služby Zirhamie pri žiadaní o referenčné čísla pre vstup do Iránu. Do štyroch dní sme mali dokumenty v inboxoch. Excelentný servis.

Vladimír Otrísal

Se zprostředkováním referenčního čísla jsme byli naprosto spokojeni. I přesto, že jsme o něj žádali před Vánocemi, vše se stihlo v termínu. Děkujeme.

Suchanovi

Skvělý a rychlý servis, příjemná spolupráce. Zařizovali jsme si s přítelem referenční čísla na vízum do Íránu a vše šlo skvěle. Doporučujeme!

Monika Jiroutová

Perfektní informace, rychlost a spolehlivost. Dozvíte se více, než na kterémkoli cestovatelském webu!

Bohumír Krampera