Sri Lanka Grunge Flag od Nicolas Raymond / CC BY 3.0

Sri Lanka Grunge Flag od Nicolas Raymond / CC BY 3.0

Vízum na Srí Lanku potřebuje každý občan České či Slovenské republiky, který se na tento nádherný ostrov chystá na dovolenou či za turistikou. Od roku 2012 však Srí Lanka nahradila svá víza systémem elektronického povolování cest obdobně jako USA či Kanada. Jedná se o tzv. povolení ETA „Electronic Travel Authorization“, které se obecně doporučuje mít zařízené před samotnou cestou na Srí Lanku, jinak např. nebudete vůbec odbaveni k letu na Srí Lanku atd. Nabízíme možnost získat toto povolení ETA neboli e-vízum, protože se jedná o nejjednodušší variantu. Pokud byste si přáli  získat reálné vízum do pasu, musíte se obrátit na velvyslanectví Srí Lanky ve Vídni.

 

 

Srí Lanka zavedla s účinností od 17. 4. 2024 nový systém elektronických víz (e-visa) a zdá se, že občané ČR, kteří cestující na Srí Lanku za turistickým účelem s délkou pobytu do 30 dní (nebo 60 dní – informace jsou rozdílné), jsou v rámci nového systému e-visa osvobození od požadavku získání víza a uhrazení vízového poplatku. Povolení ETA na Srí Lanku tedy již nezařizujeme.

 

Rychlá fakta o e-vízu tj. o povolení ETA na Srí Lanku

 • je třeba ho získat před samotnou cestou na Srí Lanku a tištěnou verzi si vzít s sebou
 • platí 180 dní od vydání, tj. máte půl roku na to, abyste na Srí Lanku vstoupili
 • opravňuje k pobytu na Srí Lance v délce 30 dní
 • automaticky jsou zahrnuty dva vstupy
 • standardně lze pobyt na Srí Lance prodloužit dvakrát o 3 měsíce na hlavním imigračním úřadu v Kolombu
 • potřebujete platný pas s dobou platnosti minimálně 6 měsíců od data vstupu na Srí Lanku
 • lze žádat nejdříve 90 dnů před plánovaným vstupem

 

 

Proč využít náš vízový servis?

Povolení ETA Srí Lanka 2024

 • máme skvělé reference od klientů, kterým jsme s vízy v minulosti pomáhali (přes 3 000)
 • naše ceny jsou férové a v naprosté většině nejnižší na českém i mezinárodním trhu
 • neriskujete, že vaše vízová žádost bude zamítnuta – máme dlouholeté zkušenosti, v cestování i ve vízech se vyznáme. Jednoduše víme, na co si dát pozor. Všechny žádosti pečlivě kontrolujeme, proto nabízíme garanci úspěchu. Nezískáte-li od nás požadované vízum, celou zaslanou částku vám vrátíme zpět na účet.
 • neriskujete zneužití své platební karty, pokud si o vízum zažádáte sami (ať už na oficiálních stránkách nebo těch podvodných, které se tváří jako oficiální)
 • neriskujete zneužití vašich osobních údajů – některé cestovní agentury nabízejí víza za směšně nízkou cenu, avšak vaše osobní údaje směle prodávají. My toto neděláme. Navíc, po vyřízení víza vaše osobní údaje kompletně mažeme.

 

Cena víza tj. povolení ETA na Srí Lanku

Rádi vám pomůžeme se zprostředkováním povolení ETA na Srí Lanku. Cena povolení eTA včetně našeho poplatku za zprostředkování:

 • 1 700 Kč  – povolení ETA na Srí Lanku pro účely turistiky (pobyt 30 dní)
 • ZDARMA – povolení ETA na Srí Lanku pro děti do 12 let, pokud zařizujeme povolení ETA pro rodiče/prarodiče atd.

Vyřízení garantujeme v době 5 pracovních dní od přijetí platby na náš účet, nicméně v 99,9 procentech případů ho dostanete již během 1 dne. Na zprostředkování e-víza tj. povolení ETA na Srí Lanku se nevztahují naše slevy.

 

Jak postupovat

 1. Vyplnit a odeslat objednávku povolení ETA na Srí Lanku kliknutím na tlačítko níže. Vyplnění nezabere déle než 5 minut a formulář je celý v češtině.  Lidé chybují i v obyčejném formuláři, proto si raději připravte sken nebo fotku cestovního pasu, ze kterého použijeme údaje pro vízovou žádost.
 2. Po přijetí žádosti vás automatickým emailem vyzveme k zaplacení poplatku za e-vízum na Srí Lanku a jeho zprostředkování
 3. Jakmile obdržíme peníze na účet, zkontrolovanou žádost podáme a zaplatíme. Do 2 pracovních dní vám její výsledek (schválení či zamítnutí) spolu s dokladem o jejím zaplacení pošleme e-mailem.
 4. Schválenou žádost si vytisknete, vemete s sebou a předložíte při odbavení letišti a pak po příletu na imigračním oddělení na Srí Lance. Imigrační úředník vás ještě může vyzvat, abyste doložili zpáteční letenku a dostatečný finanční obnos. Vítejte na Srí Lance.

 

Závazně objednat e-vízum tj. povolení ETA na Srí Lanku

 

Objednat povolení ETA na Srí Lanku

 

Reference

Přečtěte si spokojené ohlasy na náš vízový servis od našich klientů.

Velice solidní a férová agentura pro zajištění referenčního čísla do Íránu. Vše proběhlo v naprosté spokojenosti, číslo jsem obdržel o pár dní dříve, než jsem očekával a o celém průběhu byl informován mailem. Urcitě doporučuji dalším zájemcům.

Martin Bitman

Rychlé a spolehlivé jednání při žádosti o referenční číslo potřebné k íránskému vízu.

Pavel Němeček

Perfektní informace, rychlost a spolehlivost. Dozvíte se více, než na kterémkoli cestovatelském webu!

Bohumír Krampera

Zirhamii rozhodně doporučuji všem cestovatelům do Íránu, kteří se rozhodnou zařídit si vízum ještě v ČR. Vše proběhlo bez jakýchkoliv problémů a veškerá komunikace byla vedena v přátelském a férovém duchu. Zirhamie na mě udělala velký dojem a pokud bude možnost, určitě jejich služeb znovu využiji.

Štěpán Mikeš

Perfektní přístup, Zirhamia mi pomohla i v nestandardní situaci, kdy velvyslanectví nejel web a nešlo stáhnout formulář.

Martin Cígler