Cambodia Grunge Flag od Nicolas Raymond / CC BY 3.0

Kenya Grunge Flag od Nicolas Raymond / CC BY 3.0

Pro vycestování do Kambodže za účelem turistiky potřebují občané České (a také Slovenské) republiky vízum. Možností, jak získat vízum do Kambodže je několik. My nabízíme možnost získat turistické elektronické vízum tzv. e-vízum do Kambodže právě zde, protože se jedná o nejjednodušší, nejbezpečnější a nejkomfortnější variantu. Z pohodlí domova si zařídíte vše potřebné pro vstup do země, navíc odpadne dlouhé čekání ve frontách po příjezdu/příletu a vyhnete se častým hraničním podvodníkům tzv. „immigration scams“.

 

Rychlá fakta o e-vízu do Kambodže

 •  možné využít jen při vstupu na 5 hraničních přechodech:
  • Phnom Penh – mezinárodní letiště
  • Siem Reap – mezinárodní letiště
  • Cham Yeam (provincie Koh Kong) – pozemní přechod s Thajskem
  • Poi Pet (provincie Banteay Meanchey) – pozemní přechod s Thajskem
  • Bavet (provincie Svay Rieng) – pozemní přechod s Vietnamem
 • opustit Kambodžu lze na kterémkoliv hraničním přechodu
 • e-vízum platí 90 dní od vydání, po uplynutí této doby bude vstup do země zamítnut
 • opravňuje k pobytu v Kambodži v délce 30 dní
 • potřebujete platný pas s dobou minimálně 6 měsíců před jeho vypršením platnosti

 

Aktualizováno k 1. 12. 2022

 

Proč využít náš vízový servis?

 • máme skvělé reference od klientů, kterým jsme s vízy v minulosti pomáhali (přes 3 000)
 • naše ceny jsou férové a v naprosté většině nejnižší na českém i mezinárodním trhu
 • neriskujete, že vaše vízová žádost bude zamítnuta – máme dlouholeté zkušenosti, v cestování i ve vízech se vyznáme. Jednoduše víme, na co si dát pozor. Všechny žádosti pečlivě kontrolujeme, proto nabízíme garanci úspěchu. Nezískáte-li od nás požadované vízum, celou zaslanou částku vám vrátíme zpět na účet.
 • neriskujete zneužití své platební karty, pokud si o vízum zažádáte sami (ať už na oficiálních stránkách nebo těch podvodných, které se tváří jako oficiální)
 • neriskujete zneužití vašich osobních údajů – některé cestovní agentury nabízejí víza za směšně nízkou cenu, avšak vaše osobní údaje směle prodávají. My toto neděláme. Navíc, po vyřízení víza vaše osobní údaje kompletně mažeme.

 

Cena víza do Kambodže

Rádi vám pomůžeme se zprostředkováním e-víza do Kambodže. Cena e-víza včetně našeho poplatku za zprostředkování:

 • 1 300 Kč pro e-vízum pro účely turistiky (doba platnosti 90 dní, pobyt 30 dní)

Vyřízení garantujeme v době 5 pracovních dní od přijetí platby na náš účet. Na zprostředkování e-víza do Kambodže se nevztahují naše slevy.

 

Jak postupovat

 1. Vyplnit a odeslat objednávku e-víza do Kambodže kliknutím na tlačítko níže. Vyplnění nezabere déle než 5 minut a formulář je celý v češtině. Připravte si elektronickou verzi následujících dokumentů ve formátu *.jpg (návod zde):
  a) sken cestovního pasu (tj. stránky s údaji)
  b) pasovou fotku (průkazové foto, aktuální foto)
 2. Po přijetí žádosti vás automatickým emailem vyzveme k zaplacení poplatku za e-vízum do Kambodže a jeho zprostředkování.
 3. Po tom, co obdržíme peníze na účet, zkontrolovanou žádost podáme a zaplatíme. Do 5 pracovních dní vám její výsledek (schválení či zamítnutí) spolu s dokladem o jejím zaplacení pošleme e-mailem.
 4. Zaslané e-vízum si vytisknete a předložíte na imigračním oddělení na vybraném letišti nebo pozemním přechodu.

 

Závazně objednat vízum do Kambodže

Závazně objednat turistické e-vízum do Kambodže

Prostudujte Často kladené otázky o vízech do Kambodže a pokud zde na svoji otázku nenaleznete odpověď, informujte se na e-mailu viza@zirhamia.cz.

Reference

Přečtěte si spokojené ohlasy na náš vízový servis od našich klientů.

Snadné získání referenčního čísla, pak ale nečinnost ambasády v Praze. S referenčním číslem absolutně bezproblémové získání víza na letišti v Teheránu.

Petr Fridrich

Se zprostředkováním víza do Barmy jsme byli absolutně spokojeni, překvapila nás hlavně rychlost, s jakou bylo vízum vyřízeno. Všechno proběhlo velmi rychle a bez problémů. Super… Všem doporučujeme. Určitě se v případě potřeby obrátíme na Zirhamii znovu.

František Pokladník a Zdeněk Otruba

Zirhamii rozhodně doporučuji všem cestovatelům do Íránu, kteří se rozhodnou zařídit si vízum ještě v ČR. Vše proběhlo bez jakýchkoliv problémů a veškerá komunikace byla vedena v přátelském a férovém duchu. Zirhamie na mě udělala velký dojem a pokud bude možnost, určitě jejich služeb znovu využiji.

Štěpán Mikeš

Všechno proběhlo hladce a k naprosté spokojenosti. Pokud někdo potřebuje referenční číslo pro íránské vízum, je na správném místě.

Jiří Vandas

Všechno proběhlo přesně tak, jak má, vřele doporučuji všem žadatelům o vízum do Íránu.

Jiří Smitka