Cambodia Grunge Flag od Nicolas Raymond / CC BY 3.0

Kenya Grunge Flag od Nicolas Raymond / CC BY 3.0

Pro vycestování do Kambodže za účelem turistiky potřebují občané České (a také Slovenské) republiky vízum. Možností, jak získat vízum do Kambodže je několik. My nabízíme možnost získat turistické elektronické vízum tzv. e-vízum do Kambodže právě zde, protože se jedná o nejjednodušší, nejbezpečnější a nejkomfortnější variantu. Z pohodlí domova si zařídíte vše potřebné pro vstup do země, navíc odpadne dlouhé čekání ve frontách po příjezdu/příletu a vyhnete se častým hraničním podvodníkům tzv. „immigration scams“.

 

Rychlá fakta o e-vízu do Kambodže

 •  možné využít jen při vstupu na 5 hraničních přechodech:
  • Phnom Penh – mezinárodní letiště
  • Siem Reap – mezinárodní letiště
  • Cham Yeam (provincie Koh Kong) – pozemní přechod s Thajskem
  • Poi Pet (provincie Banteay Meanchey) – pozemní přechod s Thajskem
  • Bavet (provincie Svay Rieng) – pozemní přechod s Vietnamem
 • opustit Kambodžu lze na kterémkoliv hraničním přechodu
 • e-vízum platí 90 dní od vydání, po uplynutí této doby bude vstup do země zamítnut
 • opravňuje k pobytu v Kambodži v délce 30 dní
 • potřebujete platný pas s dobou minimálně 6 měsíců před jeho vypršením platnosti

 

Proč využít náš vízový servis?

 • máme skvělé reference od klientů, kterým jsme s vízy v minulosti pomáhali (přes 3 000)
 • naše ceny jsou férové a v naprosté většině nejnižší na českém i mezinárodním trhu
 • neriskujete, že vaše vízová žádost bude zamítnuta – máme dlouholeté zkušenosti, v cestování i ve vízech se vyznáme. Jednoduše víme, na co si dát pozor. Všechny žádosti pečlivě kontrolujeme, proto nabízíme garanci úspěchu. Nezískáte-li od nás požadované vízum, celou zaslanou částku vám vrátíme zpět na účet.
 • neriskujete zneužití své platební karty, pokud si o vízum zažádáte sami (ať už na oficiálních stránkách nebo těch podvodných, které se tváří jako oficiální)
 • neriskujete zneužití vašich osobních údajů – některé cestovní agentury nabízejí víza za směšně nízkou cenu, avšak vaše osobní údaje směle prodávají. My toto neděláme. Navíc, po vyřízení víza vaše osobní údaje kompletně mažeme.

 

Cena víza do Kambodže

Rádi vám pomůžeme se zprostředkováním e-víza do Kambodže. Cena e-víza včetně našeho poplatku za zprostředkování:

 • 1 200 Kč pro e-vízum pro účely turistiky (doba platnosti 90 dní, pobyt 30 dní)

Vyřízení garantujeme v době 5 pracovních dní od přijetí platby na náš účet. Na zprostředkování e-víza do Kambodže se nevztahují naše slevy.

 

Jak postupovat

 1. Vyplnit a odeslat objednávku e-víza do Kambodže kliknutím na tlačítko níže. Vyplnění nezabere déle než 5 minut a formulář je celý v češtině. Připravte si elektronickou verzi následujících dokumentů ve formátu *.jpg (návod zde):
  a) sken cestovního pasu (tj. stránky s údaji)
  b) pasovou fotku (průkazové foto, aktuální foto)
 2. Po přijetí žádosti vás automatickým emailem vyzveme k zaplacení poplatku za e-vízum do Kambodže a jeho zprostředkování.
 3. Po tom, co obdržíme peníze na účet, zkontrolovanou žádost podáme a zaplatíme. Do 5 pracovních dní vám její výsledek (schválení či zamítnutí) spolu s dokladem o jejím zaplacení pošleme e-mailem.
 4. Zaslané e-vízum si vytisknete a předložíte na imigračním oddělení na vybraném letišti nebo pozemním přechodu.

 

Závazně objednat vízum do Kambodže

Závazně objednat turistické e-vízum do Kambodže

Prostudujte Často kladené otázky o vízech do Kambodže a pokud zde na svoji otázku nenaleznete odpověď, informujte se na e-mailu viza@zirhamia.cz.

Reference

Přečtěte si spokojené ohlasy na náš vízový servis od našich klientů.

Přidělení referenčního čísla bylo bleskové po připsání poplatku na účet (za ty peníze aby ne). Komunikace pružná. Není k tomu co dodat.

Pavel Stanke

Doporučuji, rychlé vyřízení v dohodnuté době a za bezkonkurenční cenu.

Bohumil Kopřiva

Kdo chce jistotu a pohodlí, těm lze jen doporučit.

Petr Kotrlík

Vše proběhlo hladce a bez problému. Plně doporučuji.

David Leitermann

Ráda bych se podělila o svou velmi příjemnou zkušenost s cestovní agenturou Zirhamia. Každý, kdo si zřizuje víza do méně obvyklých destinací, či na delší dobu jistě ví, jak únavným se tento proces může stát. Po předchozích zkušenostech neustálého běhání, pátrání a zmatených informací z ostatních zdrojů mi doporučená cestovní agentura Zirhamia vyřídila můj požadavek rychle a bez složitých otázek, formulářů a postupů. Navíc komunikace probíhala příjemně, avšak rychle a efektivně, což považuji v dnešní době za poměrně vzácnost :-). Doporučuji všem, kteří potřebují pomoci vyřídit své záležitosti rychle a efektivně, prostě tak, jako normální lidé :-).

Soňa Štastná