Vízum do Kambodže

Cambodia Grunge Flag od Nicolas Raymond / CC BY 3.0

Kenya Grunge Flag od Nicolas Raymond / CC BY 3.0

Pro vycestování do Kambodže za účelem turistiky potřebují občané České (a také Slovenské) republiky vízum. Možností, jak získat vízum do Kambodže je několik. My nabízíme možnost získat turistické elektronické vízum tzv. e-vízum do Kambodže právě zde, protože se jedná o nejjednodušší, nejbezpečnější a nejkomfortnější variantu. Z pohodlí domova si zařídíte vše potřebné pro vstup do země, navíc odpadne dlouhé čekání ve frontách po příjezdu/příletu a vyhnete se častým hraničním podvodníkům tzv. „immigration scams“.

 

Rychlá fakta o e-vízu do Kambodže

 •  možné využít jen při vstupu na 5 hraničních přechodech:
  • Phnom Penh – mezinárodní letiště
  • Siem Reap – mezinárodní letiště
  • Cham Yeam (provincie Koh Kong) – pozemní přechod s Thajskem
  • Poi Pet (provincie Banteay Meanchey) – pozemní přechod s Thajskem
  • Bavet (provincie Svay Rieng) – pozemní přechod s Vietnamem
 • opustit Kambodžu lze na kterémkoliv hraničním přechodu
 • e-vízum platí 90 dní od vydání, po uplynutí této doby bude vstup do země zamítnut
 • opravňuje k pobytu v Kambodži v délce 30 dní
 • potřebujete platný pas s dobou minimálně 6 měsíců před jeho vypršením platnosti

 

Cena víza do Kambodže

Rádi vám pomůžeme se zprostředkováním e-víza do Kambodže. Cena e-víza včetně našeho poplatku za zprostředkování:

 • 1 200 Kč pro e-vízum pro účely turistiky (doba platnosti 90 dní, pobyt 30 dní)

Vyřízení garantujeme v době 5 pracovních dní od přijetí platby na náš účet. Na zprostředkování e-víza do Kambodže se nevztahují naše slevy.

 

Jak postupovat

 1. Vyplnit a odeslat objednávku e-víza do Kambodže kliknutím na tlačítko níže. Vyplnění nezabere déle než 5 minut a formulář je celý v češtině. Připravte si barevný sken své pasové fotky s bílým pozadí a scan pasu.
 2. Po přijetí žádosti vás automatickým emailem vyzveme k zaplacení nevratného poplatku za zprostředkování víza do Kambodže (aneb nemůžeme brát zodpovědnost za zamítnutí vaší žádosti).
 3. Po tom, co obdržíme peníze na účet, zkontrolovanou žádost podáme a zaplatíme. Do 5 pracovních dní vám její výsledek (schválení či zamítnutí) spolu s dokladem o jejím zaplacení pošleme e-mailem.
 4. Schválenou žádost si vytisknete a předložíte na imigračním oddělení na vybraném letišti nebo pozemním přechodu.

 

Závazně objednat vízum do Kambodže

Závazně objednat turistické e-vízum do Kambodže

Prostudujte Často kladené otázky o vízech do Kambodže a pokud zde na svoji otázku nenaleznete odpověď, informujte se na e-mailu viza@zirhamia.cz.

Reference

Přečtěte si spokojené ohlasy na náš vízový servis od našich klientů.

Oceňuji rychlé a bezproblémové vyřízení víz, automatické zaslání daňového dokladu. Zcela určitě doporučuji!

Pavel Barták

Využili sme služby Zirhamie pri žiadaní o referenčné čísla pre vstup do Iránu. Do štyroch dní sme mali dokumenty v inboxoch. Excelentný servis.

Vladimír Otrísal

Zirhamii doporučuji všem, kteří ocení profesionální a rychlý servis. Informace na webu ohledně termínů vyřízení referenčního čísla odpovídají skutečnosti. Mohu jen doporučit.

Radovan Jansa

Ráda bych se podělila o svou velmi příjemnou zkušenost s cestovní agenturou Zirhamia. Každý, kdo si zřizuje víza do méně obvyklých destinací, či na delší dobu jistě ví, jak únavným se tento proces může stát. Po předchozích zkušenostech neustálého běhání, pátrání a zmatených informací z ostatních zdrojů mi doporučená cestovní agentura Zirhamia vyřídila můj požadavek rychle a bez složitých otázek, formulářů a postupů. Navíc komunikace probíhala příjemně, avšak rychle a efektivně, což považuji v dnešní době za poměrně vzácnost :-). Doporučuji všem, kteří potřebují pomoci vyřídit své záležitosti rychle a efektivně, prostě tak, jako normální lidé :-).

Soňa Štastná

Naprostá spokojenost. Víza do deseti dnů, Vaše odezva vždy promptní. Děkuji.

Richard M.