Roční cestovní pojištění BUPA „Annual Travel“

Roční cestovní pojištění BUPA „Annual Travel“ je cestovní pojištění pro opakované cesty do zahraničí (jedna cesta až 30 dní, může být navíc prodloužena online) v rámci jednoho roku od libovolného začátku měsíce. Počet výjezdů během jednoho roku není omezen. Tento typ pojištění je vhodný pro každého kdo cestuje do zahraničí více než 1x do roka, chce být pojištěn za všech okolností do neomezené výše a nechce mít starosti.

Již v základní verzi pojištění jsou pokryty veškeré zahraniční cesty do celého světa (volnočasové, pracovní, studijní) a všechny možné sportovní aktivity s výjimkou 4 explicitně vyjmenovaných. Podrobnosti o kvalitě cestovního pojištění BUPA Global Travel včetně jeho srovnání s českými pojišťovnami najdete zde.

Bupa gold logo Pantone871C

 

 

Sazby pojistného

Celoroční pojištění pro opakované cesty se standardně sjednává jako pojištění léčebných výloh s neomezeným limitem krytí. Protože toto pojištění zahrnuje již v základu pojištění pro celý svět, veškeré druhy zahraničních cest, veškeré sportovní aktivity (4 výjimky), náklady na opatrovníka, evakuaci a další vychytávky, nemusíte tak již za nic dalšího připlácet. Výše pojistného se liší podle věku pojištěného a je stanovena paušální částkou za celý rok. Každou jednotlivou cestu lze prodloužit online nad rámec 30 dní podle sazeb pojištění „Single trip“.

Za příplatek si lze zvolit balíček pojištění ostatních (neléčebných) výloh – úraz, odpovědnost, zavazadla, cennosti, právní pomoc a pojištění zrušení zahraniční cesty. Níže uvedená tabulka shrnuje pojistné sazby ročního pojištění BUPA Global Travel ve čtyřech světových měnách pro první rok. Pokud si obnovíte toto pojištění v dalším roce, vězte, že sazby jsou automaticky o 25 % nižší.

roční cestovní pojištění Annual Travel

Trik na nejlevnější pojištění: Protože BUPA Global Travel je globální cestovní pojištění, toto pojištění lze koupit ve čtyřech světových měnách USD, EUR, CHF a GBP. Z důvodu aktuálních kurzů české koruny je nejvýhodnější si koupit pojištění v britských librách GBP. Příklad: 30-letá osoba si chce koupit základní pojištění léčebných výloh, které stojí 190 USD, 160 EUR, 243 CHF a 107 GBP, což aktuálně v českých korunách odpovídá částkám: 3 781 Kč, 4 400 Kč, 5 468  Kč a 3 574 Kč.

Originální anglickou brožuru a pojistné podmínky cestovního pojištění BUPA Global Travel si můžete stáhnout zde, pojistné limity a sazby pojistného ve zjednodušené české verzi zde. Odpovědi na často kladené otázky uvádíme zde.

Roční cestovní pojištění – sjednání ONLINE

Roční cestovní pojištění si lze rychle a jednoduše koupit ONLINE přímo s britskou pojišťovnou BUPA Insurance Limited, na níže uvedeném odkazu tj. budete přesměrování na jejich zabezpečený globální server. Budete k tomu potřebovat pouze platební kartu. Navíc získáte 5 % slevu.

 

 

Příklad koupení cestovního pojištění „Annual Travel“ v 6 krocích…