Zuzka je cestovatelka, komediantka a skvělá organizátorka.  Zažil jsem s ní jednu expedici, kdy byla přítomna a jednu, kdy mi s přítelkyní celou cestu do detailů naplánovala.

Na Mauriciu jsme tehdy byli ve skupince osmi lidí a vše bylo dokonalé. Toto místo perfektně zná a myslím, že je jejím trochu druhým domovem. Hned po příletu nás čekala na letišti (přiletěl jsem s kolegou jiným spojem o 12 hodin později). Poté, co jsme se ubytovali, nás hned vzala na welcome drink ke svému kamarádovi Nizamovi do stánku se zeleninou, kde jsme se seznámili se zbytkem účástníků expedice.  Po krátké poradě, co chceme dělat následují den, ihned sehnala auto pro osm lidí, abychom o pár hodin později už seděli v malé dodávce a vyrazili na naše první dobrodružství.

Za těch deset dní, co jsem byl na Mauriciu jsem viděl maximum, dokonce jsem si zde zkusil na doporučení Zuzky svůj první ponor – dnes je ze mě OWD potápeč připravený na další expedici. 🙂

Zuzka je naprosto nekonfliktní, mluví plynně anglicky. Když pršelo, navrhla vždy nějaký náhradní program, ukázala nám, kde si koupit jídlo, kde mají levnější pivo, kde naopak natahujou turisty atd.Po tomto zážitku a jejích příbězích, které nám vyprávěla, kde kdy byla, jsem si nechal o rok později naplánovat cestu na Bali. Zuzka nám pomohla sehnat velmi levnou letenku, zajistila pár kontaktů na Bali, zajistila předběžný program a byla celou dobu na emailu a telefonu pro případ, že bychom si nevěli rady.

Její služby mohu jen doporučit.

Rostislav Švub

Zuzka je naší „rodinou“ lektorkou anglického jazyka. Učí mne, manžela i syna. Před rokem jsem s ní a dalšími studenty navštívila v rámci výuky Londýn. Je skvělá organizátorka a průvodkyně.  Taky vypracovala pro celou naši rodinu itinerář cesty po Mauriciu, zařídila letenky a dala několik rad ohledně  výletů a ubytování. Moc ji doporučuji, procestovala kus světa, takže má spoustu zkušeností. Díky ní i hodně ušetříte. 🙂

Petra Kašková