Pro skupinky přátel a kamarádů rádi připravíme expedici na míru v našem dobrodružném „zirhamovském“ stylu, tedy ve stylu pradávných expedic, které se vydávaly do neznámých končin a neměly nic předem zajištěno. Máte ve firmě vytížené zaměstnance, kteří potřebují „vypnout“? Vezmeme je tam, kde si od civilizace krásně odpočinou. Rádi vám pomůžeme s organizací expedice, zajistíme vám průvodce. Přípravu celého all-inclusive zájezdu od nás nečekejte, neboť zájezdy neděláme.

Nebráníme se ničemu, ať už se bude jednat o návštěvu exotické země, přechody hor, návštěvu džungle, adrenalinové zážitky nebo pravé africké safari. Poté co nám sdělíte svoji prvotní představu expedice na míru, vše prozkoumáme a představíme vám alternativy výletu  (např. s přihlédnutím ke klimatickým podmínkám, ceně dopravy, atd.)

I když jsme všechny země světa osobně nenavštívili, disponujeme širokou sítí průvodců či spřátelených cestovatelů, kteří v mnohých lokalitách delší dobu pobývali a rádi nám s organizací vaší vytoužené expedice pomohou.

Co se třeba projít kolem Annapurny v Himaláji, projet Mongolsko na koních, surfovat u pobřeží Nikaraguy, hledat anakondy v Bolívii, degustovat koňaky v Arménii nebo prozkoumat keltské zříceniny v Irsku? Nemusíte se obávat, že expedice na míru musí nutně být adrenalinově zaměřená. Expedici na míru si totiž vytváříte vy!

Fotíte rádi? Připravíme pro vás expedici s fotografickým zaměřením, ze které si odvezete vlastní fotky, které vám budou kamarádi závidět.

Máte nápad? Kontaktujte nás ještě dnes.